NL 50 AQ vs ületõste flopil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Peedu
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 179

    #1

    NL 50 AQ vs ületõste flopil

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($39.30)
    BB ($50) - 12/8 52 käe peale, raise cbet 50%, c/r 50%,
    UTG ($55.90)
    Hero (MP1) ($53)
    MP2 ($80.70)
    CO ($77.30)
    Button ($105)

    Preflop: Hero is MP1 with Q, A
    1 fold, Hero bets $1.50, 4 folds, BB calls $1

    Flop: ($3.25) A, Q, 10 (2 players)
    BB checks, Hero bets $2, BB raises $7, Hero raises $18, BB calls $13

    Sooviks arvamusi.
    Turn: ($43.25) 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $31.50 (All-In), BB calls $28.50 (All-In)

    River: ($100.25) 7 (2 players, 2 all-in)
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL 50 AQ vs ületõste flopil

    siin huvitaks ka mis ta 3bet on blindidelt

    edit: sry vaid 52 kätt ju..
    Last edited by k2snakalle; 08.04.11, 01:00.

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #3
      Re: NL 50 AQ vs ületõste flopil

      Turni play on ju lihtsaks tehtud. Sa hittisid üle keskmise hästi, et kätt foldida. 52 kätt on vara ütlemaks, et millega ta callib või kuidas ta flopis käitub. Ennegi nähtud solid niti stattidega vendi kes OOP callivad K7s... Liiga hästi floppasid ja liiga palju on sees. Liiga agrolt on vend end ilmutanud flopis. Seal võib olla set, mis kardab rida ning nutab ja callib, võibolla ka checkib riveri kui sa ei peaks bettima - tont teab. Cooler, kui tal parem käsi on.

      Comment

      • Peedu
        Jube Noob
        • Aug 2009
        • 179

        #4
        Re: NL 50 AQ vs ületõste flopil

        Set oligi, tahtsin lihtsalt natuke tagasisidet, et kuidas oleks seda mängitud.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5
          Re: NL 50 AQ vs ületõste flopil

          Algselt postitas rrrr Vaata postitust
          Turni play on ju lihtsaks tehtud. Sa hittisid üle keskmise hästi, et kätt foldida. 52 kätt on vara ütlemaks, et millega ta callib või kuidas ta flopis käitub. Ennegi nähtud solid niti stattidega vendi kes OOP callivad K7s... Liiga hästi floppasid ja liiga palju on sees. Liiga agrolt on vend end ilmutanud flopis. Seal võib olla set, mis kardab rida ning nutab ja callib, võibolla ka checkib riveri kui sa ei peaks bettima - tont teab. Cooler, kui tal parem käsi on.
          Turni play küll...aga küsimus tekib minu arust siin flopis, et kas tõsta omakorda üle või callida.

          Siin pikalt järele mõeldes, siis ega vist stackimisest pääsu väga pole, kuigi kindlasti ei teeks seda hea meelega sellise venna vastu.

          Comment

          Working...