NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #1

    NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($50.75)
    MP1 ($40.65)
    MP2 ($67.50)
    MP3 ($50)
    CO ($53.20) Käsi 6.3k: 13/10/3bet 4%/fold to 3bet 59%, Steal 31, Flop cbet 75, Fold to Flop cbet 54
    Button ($57.50)
    SB ($76.35)
    Hero (BB) ($50)
    UTG ($30.60)

    Preflop: Hero is BB with Q, K
    2 folds, MP1 bets $1, 2 folds, CO calls $1, 2 folds, Hero raises $3.75, 1 fold, CO calls $3.25

    Flop: ($9.75) 2, 10, J (2 players)
    Hero bets $7, CO calls $7

    Turn: ($23.75) Q (2 players)
    Hero bets $14, CO calls $14

    River: ($51.75) 4 (2 players)
    Hero bets $24.75 (All-In), CO calls $24.75

    Total pot: $101.25



    Kuidas kommenteerite Hero liini?
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #2
    Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

    Kui passiivsem vend siis checkiks riveri ette ja loodaks showdownile saada, kui betib siis oleme beat. Ma ei suuda peale busted fd(kas tal on see üldse ranges) siin käsi näha mida biidime.(

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3
      Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

      PF 3bet on juba liiga väike, paneksin 5$ seal
      as played, siis jah +1 ahangama jutule

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

        Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
        Kui passiivsem vend siis checkiks riveri ette ja loodaks showdownile saada, kui betib siis oleme beat. Ma ei suuda peale busted fd(kas tal on see üldse ranges) siin käsi näha mida biidime.(
        Kas OP riveri bet on üldse for value, kui siis vaid AJ vastu.

        Kas turn check (beti korral calliks ja checkiks uuesti riveri ja seal taas beti saades foldiks), kui vastu checkitakse, siis riveril väike bet tundub mulle kõige normaalsem liin.

        Kuna imo turnil betides panemegi end karpi ja tekib nõme olukord (ükskõik mis vastane turnil ka ei teeks ei meeldiks see meile.)
        Last edited by KristjanLaas; 07.04.11, 05:11.

        Comment

        • raudtee(EST)
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 288

          #5
          Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

          Flop ja turn väga halb, kuna väga tihti hitib just tema callimise ranget. Checkiks turni ja villase normaalsele beti peale foldiks, mingi imeliku alla 1/2 poti suuruse callik ja kui chekib järgi, siis järgnevalt:

          kui vastu checkitakse, siis riveril väike bet tundub mulle kõige normaalsem liin.
          Edit:
          PF 3bet on juba liiga väike, paneksin 5$ seal
          Minu arust 3bet size on igati korras, kui tõstaks pf 5 peale, siis postflop mänguruum kaob ära. Turniks oleks valik shove või fold.
          Last edited by raudtee(EST); 07.04.11, 08:08.

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #6
            Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            PF 3bet on juba liiga väike, paneksin 5$ seal
            as played, siis jah +1 ahangama jutule
            Enda mäletamist mööda vajutasin bet pot nuppu PF ning tõste ei ole to $3.75, vaid $4.25 (big blind lisaks).


            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Kas OP riveri bet on üldse for value, kui siis vaid AJ vastu.

            Kas turn check (beti korral calliks ja checkiks uuesti riveri ja seal taas beti saades foldiks), kui vastu checkitakse, siis riveril väike bet tundub mulle kõige normaalsem liin.

            Kuna imo turnil betides panemegi end karpi ja tekib nõme olukord (ükskõik mis vastane turnil ka ei teeks ei meeldiks see meile.)
            Riveril jah for value. Ma ei usuks, et see reg PrF mängiks nii TT, JJ, QQ, AK, AQ. Biidiks seal mingeid mastitõmbeid ning näiteks J9s, J8s, JK, JA, Q9, Q8s.. Ning meid biidiks siis tõenäolised 2 paari, 22, 89, K9.

            Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
            Flop ja turn väga halb, kuna väga tihti hitib just tema callimise ranget. Checkiks turni ja villase normaalsele beti peale foldiks, mingi imeliku alla 1/2 poti suuruse callik ja kui chekib järgi, siis järgnevalt:
            Flop väga halb- Minu meelest on see täiesti standard cbeti koht. Miks ma peaks tahtma initsatiivi vastasele anda? See on ikkagi suht ok flop meie jaoks. Ma eelistaks küll b/f, aga mitte c/f või c/c.
            Turnil ei taha sellepärast c/c, sest riveriks on nii palju ohtlikke kaarte. Ning kui vastane panustaks turnil ka suurelt, siis tuleks vist üldse c/f, sest oleme siis pm commited kui seljataha jääb alla $20.
            Sellepärast otsustasingi siis ka turnil b/f. Ning kuna river oli plank, siis bet for value, üleval toodud käte vastu. Sest nende kätega ta checkiks järgi riveri, aga beti võib callida pot oddside pärast.

            Comment

            • raudtee(EST)
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 288

              #7
              Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

              Flop väga halb- Minu meelest on see täiesti standard cbeti koht.
              Seda kindlasti, et flop on kindel cbti koht, pole vastupidi mõelnudki. Ma rohkem pidasin silmas, et flop ja turn kokku väga halb ja turnis põhimõtteliselt annaks alla.

              Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
              Flop ja turn väga halb, kuna väga tihti hitib just tema callimise ranget.

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #8
                Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

                PF tõstaks kindlalt rohkem,kui 3.75$ (me oleme ka OOP,mille tõttu tõstaks blaindi/pool blaindi rohkem + CO tõttu 1$ veel juurde).
                to raudtee(EST) - Kui oleks PF potis 4.vastast (kes kõik oleksid MP1 raise callinud),kas siis paneksid kah 3.75$?kui ei,siis palju peale tõstaksid?
                Ja kui CO poleks callinud,kas siis tõstaksid 2.75$ peale?

                Mina olen neid minraisesi PF tõstnud alati 4$-4.25$ peale (vastavalt siis kas positsioon või mitte).
                Kuna CO callis ka siis teeksin talle setminemise (väga tihti on tal siin poket,oleneb muidugi ka kes on MP1...kui mingi lambi fish,siis CO ranges on kindlalt ka palju muid kaarte peale poketite) kallimaks ja tõstaksin 5$ peale.
                Mina pigem jätaks Squeezimatta siin,kui nii väikeselt tahaks tõsta.Liiga tihti saame calli ja OOP suht kehv mängida sellise käega.
                Muidugi tore oleks ka teada,kes on MP1!
                AS played riveril ei betiks enam kindlalt.ainuke,mida sisuliselt biidime on missed drawd ja nendega ta nagunii riveril ei calli.
                Last edited by noname; 09.04.11, 18:01.

                Comment

                Working...