NL4 2vastast peale floppi all-in, AA käes, Mida teha?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL4 2vastast peale floppi all-in, AA käes, Mida teha?

    Niih selline olukord tekkis...(Readid puudu)

    f35 sitting in seat 1 with $3.96
    k2snakalle sitting in seat 2 with $4.00
    MasterC18 sitting in seat 3 with $3.66
    trapperdave sitting in seat 4 with $0.00
    Cypher1 sitting in seat 5 with $17.18[Dealer]
    Centiman sitting in seat 6 with $19.68
    steven867 sitting in seat 7 with $3.84
    tbghesten sitting in seat 8 with $1.73
    kuitshirm sitting in seat 9 with $3.34
    shanji sitting in seat 10 with $3.28
    Centiman posted the small blind - $0.02
    steven867 posted the big blind - $0.04

    ** Dealing cards to k2snakalle: A , A
    tbghesten raised to $0.08
    kuitshirm folded
    shanji raised to $0.12
    f35 called - $0.12
    k2snakalle raised to $0.40
    MasterC18 folded
    trapperdave folded
    Cypher1 folded
    Centiman called - $0.40
    steven867 called - $0.40
    tbghesten called - $0.40
    shanji called - $0.40
    f35 called - $0.40

    ** Dealing the flop: Q , 6 , 4
    Centiman bet - $0.04
    steven867 called - $0.04
    tbghesten went all-in - $1.33
    shanji folded
    f35 went all-in - $3.56
    k2snakalle ??? ???

    (ei hakanud kätt konvertima, sest siin pole midagi rasket aru saad )
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2
    Re: NL4 2vastast peale floppi all-in, AA käes, Mida teha?

    Ma eeldan, et kui sa mängisid seal lauas, siis ka ta tunnetasid, et enamus vastasi on täielikud callingstationid. Selle järeldusel oleks võinud panustada rohkem preflopis. Näiteks 70c-80c oleks ka ära callitud. Flopis pole midagi, kui shove. Selliseid vastaseid ei hakka ealeski kartma.

    Ja oleks meeldiv, kui järgmine kord käe ikkagi ära konvertiksid, sest lihtsalt kergem aru saada.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #3
      Re: NL4 2vastast peale floppi all-in, AA käes, Mida teha?

      Ma mängin kah seal micro limiidis, sinu kohta on isegi 340 kättumbes
      Igatahes kuna reade pole siis ma calliks. Muidugi oleneks tundest kah aga paneks vastased AQ, KQ peale. Muidugi võin eksida ja ühel ikkagi on 66. QQ ei usu sest sellega lükkavad nad juba preflop micros all in üpris tihedalt

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: NL4 2vastast peale floppi all-in, AA käes, Mida teha?

        ütleme nii, et sellist calli jada polnud seal lauas olnud.
        Peale seda kui 1oleks all-in läinud, siis muidugi ma poleks mõelnud kah, aga teine läks järgi all-in, siis panin vähemalt ühe neist setile... top pairiga just väga tihti ei lükata seal all-in. niipalju kui mina olen näinud. Lähevad hulluks just seti peale...

        rohelinekonn... mis nime all?

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: NL4 2vastast peale floppi all-in, AA käes, Mida teha?

          Minuarust on preflop raise täitsa fine võib-olla 50c oleks olnud natuke parem. Flopil pole midagi muud kui shoveda - ei mingit calli. Call tähendaks sisuliselt seda, et oleme edaspidi commited ja peame ikka AI minema turnis, juhul kui mõni suurem stack reraiseda üritab.

          Comment

          Working...