NL10 AA turni küsimus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maakas
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 59

    #1

    NL10 AA turni küsimus

    Vastasega koos 6 kätt mängitud, seega spekuleerima ei hakka. Mis liini keegi võtaks ja miks?

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP2 ($13.43)
    Hero (MP3) ($10)
    CO ($10.69)
    Button ($6.97)
    SB ($10.79)
    BB ($4.05)
    UTG ($15.22)
    UTG+1 ($4.88)
    MP1 ($6.26)

    Preflop: Hero is MP3 with A, A
    UTG calls $0.10, 1 fold, MP1 calls $0.10, 1 fold, Hero bets $0.55, 4 folds, UTG calls $0.45, 1 fold

    Flop: ($1.35) J, 8, 8 (2 players)
    UTG bets $0.10, Hero raises $0.90, UTG calls $0.80

    Turn: ($3.15) Q (2 players)
    UTG bets $1.50
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL10 AA turni küsimus

    Call ja reevaluate riveril, sest pole kuigi palju halbu kaarte tulemas, oleme IP ning nii hoiad ta range'i laiana.

    Comment

    • Maakas
      Julm Donk
      • Aug 2010
      • 59

      #3
      Re: NL10 AA turni küsimus

      Kui palju sa riveril calliks, juhul kui bet peaks tulema?

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #4
        Re: NL10 AA turni küsimus

        nagu ta mainis call ja revaluate...n2ita riveri kaarti siis saab edasi r22kida...

        Comment

        • Maakas
          Julm Donk
          • Aug 2010
          • 59

          #5
          Re: NL10 AA turni küsimus

          No ütleme, et blank river tuleb. Ja ta viskab mingi 4 doltsi(pot 6.15), siis vast ikka juba foldib?

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: NL10 AA turni küsimus

            Tundmatu vastu kindlasti ei foldiks blank riveril 2/3psb peale. Biidime ju QJ, AQ ja muid villaini valuehande.

            Comment

            • Maakas
              Julm Donk
              • Aug 2010
              • 59

              #7
              Re: NL10 AA turni küsimus

              Aga kui juba potbetib, siis ikka calliks?

              Comment

              Working...