NL2 - Kas tegin õigesti?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cthen
    Räme Fish
    • Mar 2011
    • 22

    #1

    NL2 - Kas tegin õigesti?

    Paluks kommentaare? Sain omale kokku 14 outi, mis peaks küll olema.Pluss, et vastasel võib olla käes 8K vms. Vastane 38/21 ca 50 käe põhjal.


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($2.34)
    UTG ($1.04)
    UTG+1 ($3.06)
    MP1 ($2.41)
    MP2 ($5)
    MP3 ($1.97)
    CO ($1.75)
    Hero (Button) ($2.17)
    SB ($1.60)

    Preflop: Hero is Button with A, 8
    6 folds, Hero bets $0.06, SB calls $0.05, BB calls $0.04

    Flop: ($0.18) 4, 8, 5 (3 players)
    SB bets $0.46, 1 fold, Hero raises to $2.11 (All-In), SB calls $1.08 (All-In)

    Turn: ($3.26) Q (2 players, 2 all-in)

    River: ($3.26) K (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $3.26 | Rake: $0.16
  • tonis
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 334

    #2
    Re: NL2 - Kas tegin õigesti?

    wp, ise mängiks sellise vastase vastu sama moodi

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #3
      Re: NL2 - Kas tegin õigesti?

      peaks olema nagu 13 outi aga pmts ise mängiks samamoodi

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: NL2 - Kas tegin õigesti?

        9 flush, 2 trips, 3 two pair outi.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: NL2 - Kas tegin õigesti?

          Eelnevad kommentaarid ütlevad kõik. :) Ei näe põhjust, et kätt peaks teisiti mängima.

          Comment

          • cthen
            Räme Fish
            • Mar 2011
            • 22

            #6
            Re: NL2 - Kas tegin õigesti?

            Tänud. Ise panin ta seti peale, kuna tavaliselt sellise suurte üle potiga betidega on neil mingi nuts käes. Aga vastu vaatas hoopis 8To :D

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: NL2 - Kas tegin õigesti?

              Algselt postitas cthen Vaata postitust
              Tänud. Ise panin ta seti peale, kuna tavaliselt sellise suurte üle potiga betidega on neil mingi nuts käes. Aga vastu vaatas hoopis 8To :D
              Ära unusta mis limiiti mängid - NL2 on palju "alustajaid" ja soliidne arv fishe, kes ei tea suurt midagi :D

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #8
                Re: NL2 - Kas tegin õigesti?

                Ega see pole ainult NL2-s. Igas limiidis on küllalt vendi kelle jaoks TPWK ongi nuts. Hero ülesanne on hoida mängides silmad lahti, et muuhulgas selgeks teha kellel kustmaalt pähklitase algab.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #9
                  Re: NL2 - Kas tegin õigesti?

                  Seda kindlasti, et isegi NL100's on palju weak villaseid. Lihtsalt imo seal NL2's on neid veelrohkem kui kõrgemates limiitides. Ning kindlasti tuleb ise vastaseid jälgida/nende kohta informatsiooni koguda, mis on kasumliku mängu eelis.

                  Comment

                  Working...