Mul juba mitu kuud nagu sein ees. Aru ei saa milles asi. Nimelt sel aastal 30 000 kätt mänginud ja olen 1200 big blindi miinuses. Samas EV järgi peaks seis olema 500 big blindi plussis. Seega 30K käe peale 1700 big blindi alla EV. Ja iga päevaga see vahe suureneb.
Eelmise aasta ~140 000 käe peale oli kõigest 700bb alla EV mis suht ok tundub.
Küsimus siis selline, et kaua Teil tavaliselt downswingid kestavad? Ja kas peaks sel ajal lihtsalt tight´imaks muutma mängu? Või üldse pokkerist väikese vahe pidama? Soovitusi?
Eelmise aasta ~140 000 käe peale oli kõigest 700bb alla EV mis suht ok tundub.
Küsimus siis selline, et kaua Teil tavaliselt downswingid kestavad? Ja kas peaks sel ajal lihtsalt tight´imaks muutma mängu? Või üldse pokkerist väikese vahe pidama? Soovitusi?
Comment