NL20: QQ OOP & facing 3bet. Mis flopil teha?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1

    NL20: QQ OOP & facing 3bet. Mis flopil teha?

    No-Limit Hold'em, $0.20 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($31.59)
    MP1 ($20)
    MP2 ($20)
    MP3 ($20)
    CO ($27.18)
    Button ($15.73)
    SB ($29.88)
    Hero (BB) ($30.64)
    UTG ($20)

    Preflop: Hero is BB with Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
    UTG+1 raises $0.60, 2 folds, MP3 raises $2, 3 folds, Hero calls $1.90, 2 folds

    Flop: ($4.80) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
    Hero bets $3.60, MP3 raises $18 (All-In), Hero calls $14.40

    Turn: ($40.80) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

    River: ($40.80) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $40.80

    Vastane on 16/10/3 üle 900 käe
    3bet % on 3.

    Kuidas te mängiksite seda kätt?

    Ma mängisin seda kätt vähe tiltis peaga, oleks pidanud ilmselgelt foldima villaini 3betile flopis. Aga kas minu poolt bet flopis on ok või oleks võinud check/foldida või check/callida?

    Üleüldse kuidas käituda JJ ja QQga, sellise vastase vastu, kelle range kuuluvad 99+,AKs.

    Kas oleks ka mingi mõte 4betil?
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: NL20: QQ OOP & facing 3bet. Mis flopil teha?

    Ma callin ja flopis checkin ja vaatan mis agrot ta mulle pakub :)

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: NL20: QQ OOP & facing 3bet. Mis flopil teha?

      Ma oleks flopis checkinud, kui shoveb, siis fold, kui betib siis reraise, kui bettisid, siis shove peale fold minujaoks.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #4
        Re: NL20: QQ OOP & facing 3bet. Mis flopil teha?

        Algselt postitas alaska
        kui betib siis reraise
        Ok, teeme siis sellise stsenaariumi. Ütleme et ta tõstab ntks 4.5$. Ma reraisen 9$ peale. Ta shoveb, siis fold. Aga ta callib ja siis...?

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #5
          Re: NL20: QQ OOP & facing 3bet. Mis flopil teha?

          esiteks minu arust on pf call siin veitsa kehfa. ülihea koht veel omakorda otsa panna, utg+1 foldib siin kõik peale AA KK ja jääb veel mp3...kui siis sisse lükkab saad ikkagi odavamalt hakkama kui praeguse tsenaariumi korral.
          vb ma olen donk, aga sihukeses olukorras ma never ever ei coldcalli QQ

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #6
            Re: NL20: QQ OOP & facing 3bet. Mis flopil teha?

            Algselt postitas Tarmonator
            esiteks minu arust on pf call siin veitsa kehfa. ülihea koht veel omakorda otsa panna, utg+1 foldib siin kõik peale AA KK ja jääb veel mp3...kui siis sisse lükkab saad ikkagi odavamalt hakkama kui praeguse tsenaariumi korral.
            vb ma olen donk, aga sihukeses olukorras ma never ever ei coldcalli QQ
            Ma ei ole kindel kas saab ikka odavamalt? Kui me 4betime ntks 4$ni, siis ta võib ikkagi callida ka oma AK. Kui me panustame 3x tema 3betist, siis meil on see juba kallim.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #7
              Re: NL20: QQ OOP & facing 3bet. Mis flopil teha?

              minu point on see, et kui sa 4btid PF, siis sisse lükkab sihuke mees enamasti ainult KK AA, no vb ka AKs
              kui sa callid ja donkbetid sihukest floppi, siis lükkab iga AK sisse siin(oleneb muidugi nati ka sinu imagest), mina lükkaks.veel hullem, ma usun, et isegi TT-JJ lükkab siin sulle. Ja sa oled ikka samas olukorras ja ei tea kas teed õige otsuse. mina 4betiks pf. kui callib, siis tuleb flopis vaadata. üldiselt madalat floppi vist ei foldiks. a krt seda teab.

              või siis teisisõnu...kumb sulle tugevam tunduks...donk bet või 4bet? kui sa oleks vastase asemel, kas sa foldiks pigem 4betile või donkbetile?

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: NL20: QQ OOP & facing 3bet. Mis flopil teha?

                Algselt postitas Tarmonator
                minu point on see, et kui sa 4btid PF, siis sisse lükkab sihuke mees enamasti ainult KK AA, no vb ka AKs
                kui sa callid ja donkbetid sihukest floppi, siis lükkab iga AK sisse siin(oleneb muidugi nati ka sinu imagest), mina lükkaks.veel hullem, ma usun, et isegi TT-JJ lükkab siin sulle. Ja sa oled ikka samas olukorras ja ei tea kas teed õige otsuse. mina 4betiks pf. kui callib, siis tuleb flopis vaadata. üldiselt madalat floppi vist ei foldiks. a krt seda teab.

                või siis teisisõnu...kumb sulle tugevam tunduks...donk bet või 4bet? kui sa oleks vastase asemel, kas sa foldiks pigem 4betile või donkbetile?
                Aga milleks võtta eesmärk vastane foldima saada, minu meelest on väga hea, kui ma teaks, et ta iga donkbeti peale shoveb, siis oleme 58,5% TT+,AK vastu, seega on donkbet hea. Seega, kui ma otsustaks seda donkbeti teha, siis ma otsustaks ka callida iga lükke. b/f on väga halb. PF oleneb minu meelest ka UTG+1 näitajatest, kui ta raiseb laia rangega, siis on ka MP3-el suurem range 3-bettimiseks ja siis ma 4-betiks. Muidu 4-betiks alati, kui loose imidž on(palju PF 3-bettinud), siis calliks shove'i ka. Rohkem ei oska nõu anda :)

                Comment

                Working...