Leak

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pssst
    Räme Fish
    • Apr 2011
    • 5

    #1

    Leak

    Kas keegi oskab kommenteerida mu non showdown winnigsi probleemi/e? Käed on nl2-nl10, enamus nl2.

  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: Leak

    Tõsi ta on,et kui redline on FR-is kas break-even või üle 0 joone näitab see mingisugust lisa skilli.

    Kuid mul isiklikult on täiesti ükskõik kuidas see on niikaua kui raha tuleb.Pole kunagi neid eriti jälginud.
    Tumeroheline joon on kõige olulisem joon ikka :)

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #3
      Re: Leak

      NL2 limiidis peabki see üldiselt alla käima, sest fishe on palju ja nad ei foldi. Seega saad sa harvem ilma showdownita poti maha võtta. Samas väga kuristikku ta ka joosta ei tohiks. Tavaliselt on Non-showdowni hoidmise märksõnadeks steal ja stealile vastu hakkamine ning flopi ja turni cbetid.

      Comment

      • pssst
        Räme Fish
        • Apr 2011
        • 5

        #4
        Re: Leak

        Viimased 5k käsi on nl10 ja seal on ka paras kuristik.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5
          Re: Leak

          puhtalt graafiku pealt on raske midagi öelda. see jutt, et NL2s peabki nonsd joon alla minema ei ole ka õige. endal on NL2-NL10 (kokku 50k kätt, mis ei ole just ilge sample, but still) nonsd BE. sinu esimesed 10k kätt on ka BE ju. mõtle, mis mängus muutnud oled, et nüüd kuristikku jookseb (või siis oli 10k käeline heater ja sa ei saanud headele kätele valuet ja seetõttu on nonsd BE).

          peaasi, et roheline joon oleks plussis.

          Comment

          • foxerboy
            Julm Donk
            • Oct 2010
            • 31

            #6
            Re: Leak

            Kui kuristik saabus NL10 pealt siis võib olla võtsid oma mängu liiga tightiks ? ei varasta enam nii palju ning uues limiidis scared money?

            Mul tuli ka sarnane olukord kui NL 10 liikusin. Harjud ära limiidiga siis peaks taas BE olema.
            Ning nagu öeldud roheline joon pluss siis hää!

            Comment

            • suitsutihane
              FPP Pro
              • Dec 2010
              • 286

              #7
              Re: Leak

              graafiku järgi ütleks et lõpp sama mis ülejäänud, kõrgem limiit lihtsalt. postita positsiooni statid siia koos graphiga:
              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ema-***/page32
              *või pane siia samma positsiooni statid! kui nl2 20k kätt breakeven lasta siis leiab suht kindlalt midagi parandada!

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: Leak

                Algselt postitas pssst Vaata postitust
                Kas keegi oskab kommenteerida mu non showdown winnigsi probleemi/e? Käed on nl2-nl10, enamus nl2.

                kui sellist graafikut postitad siis oleks $$$ asemel ikka mõistlik BBdes panna.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: Leak

                  Langev non-sd pole FR mängudes küll eriline probleem. Viga on ikka kusagil mujal. Ära keskendu ebaolulisele.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • pssst
                    Räme Fish
                    • Apr 2011
                    • 5

                    #10
                    Re: Leak

                    Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                    graafiku järgi ütleks et lõpp sama mis ülejäänud, kõrgem limiit lihtsalt. postita positsiooni statid siia koos graphiga:
                    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ema-***/page32
                    *või pane siia samma positsiooni statid! kui nl2 20k kätt breakeven lasta siis leiab suht kindlalt midagi parandada!
                    Done.

                    Comment

                    Working...