NL25 Bottom set 3way drawi board.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #1

    NL25 Bottom set 3way drawi board.

    BB oli tundmatu UTG+1 16/13 VMS TAG, mida siin keegi edasi teeks.


    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($9.75)
    BB ($10)
    Hero ($54.45)
    UTG+1 ($33.94)
    UTG+2 ($25.10)
    CO ($26.16)
    BTN ($25)

    Dealt to Hero 8 8

    Hero raises to $0.85, UTG+1 calls $0.85, fold, fold, fold, fold, BB calls $0.60

    FLOP ($2.65) 9 8 J

    BB bets $1.25, Hero raises to $3.50, UTG+1 calls $3.50, BB raises to $9.15 (AI), HERO?
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2
    Re: NL25 Bottom set 3way drawi board.

    BB vastu never foldima ei hakkaks,tal pole stackigi aga UTG1 mäng on huvitav,mastitõmmetest võib olla AJ AQ jms ja ka QTs on tema ranges,on folditav koht ja ka mitte,mina ise suruks nuppe!

    Ja setiga ilmselt paneks UTG otsa sest laud on heavy drawine

    Comment

    • Strateeg
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2009
      • 303

      #3
      Re: NL25 Bottom set 3way drawi board.

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      BB vastu never foldima ei hakkaks,tal pole stackigi aga UTG1 mäng on huvitav,mastitõmmetest võib olla AJ AQ jms ja ka QTs on tema ranges,on folditav koht ja ka mitte,mina ise suruks nuppe!

      Ja setiga ilmselt paneks UTG otsa sest laud on heavy drawine
      +1 shoveks tundmatu geystackeri vastu, ja kui UTG1 setti/rida nii mängis siis ei ole midagi teha
      Last edited by Strateeg; 30.03.11, 18:01. Põhjus: spell check

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: NL25 Bottom set 3way drawi board.

        All-in. Set vs set on cooler. Rea vastu on hea equity ja tainapea BB on ilmselt dead-money, mis tähendab, et su EV kasvab ja rangedes on peale nutsi tavaliselt muudki muudki.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #5
          Re: NL25 Bottom set 3way drawi board.

          See oli mul vist väheseid kordi, kui seti foldinud olen kah ning sain ka kohe vastu näppe obv. Tagil oli AJ, tainal Jx. Olin just sessi lõpetamas ja mitu coolerit vastu v6tnud. Mindset paigast ära, sellep ei tahtnud enam riskida veel ühe cooleriga. Tundus kuidagi jube kahtlane too hetk.

          Comment

          Working...