NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

    UTG+1 26/19/2 27kätt. 3bettimise kohta actioni pole
    SB 40/20/1 5kätt


    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG+1: $39.50 26/19/2 27kätt
    MP: $21.50
    Hero (MP+1): $50.00
    CO: $110.65
    BTN: $55.85
    SB: $43.25 40/20/1 5kätt
    BB: $21.50
    UTG: $20.00

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has K A

    fold, UTG+1 raises to $1.00, fold, Hero raises to $4.00, fold, fold, SB calls $3.75, fold, UTG+1 calls $3.00

    Flop: ($12.50, 3 players) A 4 3
    SB checks, UTG+1 checks, Hero bets $8.75, fold, UTG+1 calls $8.75

    Turn: ($30.00, 2 players) 7
    UTG+1 checks, Hero???

    Vastasel järgi 26.75$.
    Selles suhtes, et kui betime, siis oleme commited. Ja kui checkime, siis iga risti (ning 5 ja 6) riverisse on paha ja kui ei tule ristit, siis kui suure beti peaks seal calima?
  • armand0
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 358

    #2
    Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

    3bettitud pf ehk ma betiks seal sest :

    risti tapab actioni.
    5 ja 6 ei tohiks väga muret teha ,sest see on üli väike osa ta rangest.

    Ma ei tahaks uskuda ,et ta tuli setminema ja checkib turni setiga , sest board on nii drawine.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

      Ma checkiks järgi ning riveril lajataks sisse kui vastane panustab või ei panusta. Seda siis juhul kui ristit ei tule. Põhimõtteliselt on turnis isegi parem ennast ära committida tavapärasest suurema panusega, ehk siis vastane allinni panna. Suht dongise maiguga vastane tundub ning seega ei suudaks ma temaga mitte stackidele mängida. Ülitihti saab value kätte QQ, KK ning nõrgematelt ässadelt.

      Comment

      • armand0
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 358

        #4
        Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
        Ma checkiks järgi ning riveril lajataks sisse kui vastane panustab või ei panusta. Seda siis juhul kui ristit ei tule. Põhimõtteliselt on turnis isegi parem ennast ära committida tavapärasest suurema panusega, ehk siis vastane allinni panna. Suht dongise maiguga vastane tundub ning seega ei suudaks ma temaga mitte stackidele mängida. Ülitihti saab value kätte QQ, KK ning nõrgematelt ässadelt.
        Sellepärast ongi turni hea suurelt panustada ,sest risti tapab actioni.

        Comment

        • 2ssapaar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 423

          #5
          Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

          miks see väga halb turn on? ainult flush jõudis kohale. Easy all-in minu meelest, ei näe mõtet checkkimisel

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #6
            Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

            preflopis võib isegi 4,5 -5$ panna kui sellised imeliku stäkiga fishid taga, aga pole väga oluline. Mina ka ei kardaks ristit. UTG sai ilmselt odsid set mineda ja tuleb seal sisse alates keskmistest poketitest, seega tema võis vabalt turni piiluda miskisugune 88-QQ, seega bluffi temalt ei ole mõtet oodata ja betin välja. Aga sizingu suhtes eriti ideid pole. Üks võimalus on tsirkust teha, tankida ja siis shoveda, äkki räägib ennast ära ja callib kehvema ässaga näiteks või keskmise poketiga. Kui hittis oma seti, siis cooler ja next hand. Liiga nõrk oleks pool stäkki sisse panna, et siis TPTK 3bet potis foldida.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

              no mai tea... esiteks oleme praegu pannud sisse vaid veerand stacki.
              Samas minna ehk just checki peale, et ta äkki callib siis riveris oma piilutud 88-QQ-ga. Ja kui ta nüüd riveris betib, siis bluffi pole temalt ju oodata

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #8
                Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

                Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
                miks see väga halb turn on? ainult flush jõudis kohale. Easy all-in minu meelest, ei näe mõtet checkkimisel
                ka OE jõudis kohale ja ka see kaart on ta ranges, vähetõenäoline, aga sellega tuleb arvestada kindlasti antud vastase puhul.

                Comment

                • 2ssapaar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 423

                  #9
                  Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  no mai tea... esiteks oleme praegu pannud sisse vaid veerand stacki.
                  Samas minna ehk just checki peale, et ta äkki callib siis riveris oma piilutud 88-QQ-ga. Ja kui ta nüüd riveris betib, siis bluffi pole temalt ju oodata
                  see, et oled pannud potti vaid veerand stäkki ei tohiks su otsust üldse mõjutada
                  Kui sa checkid järele ja betid riveris, siis imo ta callib ikka sama tihti (või harva) 88-QQ-ga. Kui tal on üks risti käes, siis võib ta turni tihedamini callida. Kui checkid järgi ja ta betib, siis calliks ikka kuna valuebetib nõrgemaid ässasid.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

                    no see veerand stacki jutt oli viidatud ristiku jutule tegeikult.

                    Algselt postitas ristik Vaata postitust
                    preflopis võib isegi 4,5 -5$ panna kui sellised imeliku stäkiga fishid taga, aga pole väga oluline. Mina ka ei kardaks ristit. UTG sai ilmselt odsid set mineda ja tuleb seal sisse alates keskmistest poketitest, seega tema võis vabalt turni piiluda miskisugune 88-QQ, seega bluffi temalt ei ole mõtet oodata ja betin välja. Aga sizingu suhtes eriti ideid pole. Üks võimalus on tsirkust teha, tankida ja siis shoveda, äkki räägib ennast ära ja callib kehvema ässaga näiteks või keskmise poketiga. Kui hittis oma seti, siis cooler ja next hand. Liiga nõrk oleks pool stäkki sisse panna, et siis TPTK 3bet potis foldida.

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #11
                      Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

                      sinul on pandud veerand stäkki, aga vastasel on sinust väiksem stäkk. Mitte just pool, aga põhimõte jääb samaks

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #12
                        Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

                        mai tea...mõtted on nii sassis.
                        Selles suhtes, et loogiline oleks, et peaks seal bet-callima turnis ja mitte kartma ristit, aga krt ma nii nii palju antud olukordades kõrvetada saanud. Samas kuna ta PF minraises, siis suure tõenäosusega võib tal seal olla AT-AK millest üks risti ja maksab samamoodi meile kinni. Ja kui set/mast/rida, siis cooler.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #13
                          Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

                          Snapshove turn imo.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: NL50 3bet pot, multiway ja väga halb turn. Kuidas ära hoida või mängida seda?

                            Cbetiks suuremalt (mis siis, et 3bet pot - pole 100bb ja jääb tiba loll summa muidu turniks) ja on veel mõnusam shoveda. Kuigi ka praegu pole peale shove väga valikuid (ranges kehvemad Ax, split AK + veel äkki callis ühe tänava 99+ pocketiga millega nüüd risti olemasolul võib isegi ära callida), sest alla poti alles tal ja mänguruumi pole lihtsalt.

                            Comment

                            Working...