overpair+ rea tõmme vs fish

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • superkuul
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 113

    #1

    overpair+ rea tõmme vs fish

    Unustasin Nl25 full ring
    Mida hero peaks tegema flopil ja turnil? või well played. Arvasin et tal overpair aga võib olla arvasin liiga palju.

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $15.01
    UTG+1: $24.65
    MP1: $26.80 52/29 42 käe kohta
    MP2: $19.93
    CO: $12.17
    BTN: $11.68
    Hero (SB): $25.86
    BB: $9.65

    Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with 8 8
    2 folds, MP1 raises to $0.75, 1 fold, CO raises to $1.25, 1 fold, Hero calls $1.15, 1 fold, MP1 calls $0.50

    Flop: ($4.00) 5 6 7 (3 players)
    Hero checks, MP1 bets $3, CO folds, Hero calls $3

    Turn: ($10.00) 6 (2 players)
    Hero checks, MP1 bets $6
    Last edited by superkuul; 28.03.11, 13:26.
  • Roomet
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 211

    #2
    Re: overpair+ rea tõmme vs fish

    Ma sisse vast ka ei tahaks panna flopil, call tundub hea. 52/29 venna ma callin seal vist lõpuni, turni kindlasti calliks.

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #3
      Re: overpair+ rea tõmme vs fish

      Foldin turni. OOP ei saa piisavalt valuet kui hitid. Ta võib su donkbeti oma blufiga mitte ära callida või siis overpairiga potcontrollida.
      Üldiselt ma foldin juba pre - tont teab mis sellel reageerimata maniakil veel käes võib olla.

      Comment

      • janek174
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1078

        #4
        Re: overpair+ rea tõmme vs fish

        Pre kindlasti calliks sellise min3beti et setmineda. Fish callib anyway järgi siin ja saame ideaalsed oddsid. Flopis calliks. Aga turn on selline kahtlasem juba, oleneb persetundest, ja muust sajast asjast lauas.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #5
          Re: overpair+ rea tõmme vs fish

          pree calliks,flopi calliks,turn täpselt nagu janek kirjeldas!

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: overpair+ rea tõmme vs fish

            tahtsin ka just janeki jutule "+1" panna. targem oleks vist turnis foldida, aga see tõesti oleneb juba fishist. kas meeldib bluffida, kas betib oma bottom pairi/missed AK jne. usun, et kui oleksid fishi mängu need 42 kätt jälginud, siis oleksid osanud otsuse vastu võtta.

            Comment

            • superkuul
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 113

              #7
              Re: overpair+ rea tõmme vs fish

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              tahtsin ka just janeki jutule "+1" panna. targem oleks vist turnis foldida, aga see tõesti oleneb juba fishist. kas meeldib bluffida, kas betib oma bottom pairi/missed AK jne. usun, et kui oleksid fishi mängu need 42 kätt jälginud, siis oleksid osanud otsuse vastu võtta.
              Ma muidu foldisingi turnis. Kahjuks ei jälginud kuna cascade modes mängin :)

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: overpair+ rea tõmme vs fish

                Ise küll PF foldiks siin. OOP väga valuet ei näe sellisel kohal.

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #9
                  Re: overpair+ rea tõmme vs fish

                  Raise flop, jam (any) turn.

                  Comment

                  Working...