NL25 TPTK niti vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #1

    NL25 TPTK niti vastu

    Vastane 9/7 nit, 3bet 4%, 280 käe kohta. Kas siin on õige juba PrF foldida?


    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($17.50)
    UTG ($8.88)
    MP1 ($28.24)
    Hero (MP2) ($27.99)
    CO ($25)
    Button ($25.91)
    SB ($10.31)

    Preflop: Hero is MP2 with Q, A
    2 folds, Hero bets $0.75, CO raises $2.25, 3 folds, Hero calls $1.50

    Flop: ($4.85) 6, 7, Q (2 players)
    Hero checks, CO bets $3.50, Hero calls $3.50

    Turn: ($11.85) J (2 players)
    Hero checks, CO bets $11.85, Hero
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: NL25 TPTK niti vastu

    pre ei foldiks. turnis küll.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: NL25 TPTK niti vastu

      Pre call, turni fold on imo ainuke tark variant :D

      Comment

      • Simmo
        Grinder
        • Dec 2009
        • 760

        #4
        Re: NL25 TPTK niti vastu

        4% 3bet foldiks ära pre OOP (9/7...).
        Kui callisin siis leadiks flopi ise 3.75$ ja foldiks shove peale.
        As played fold turn.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5
          Re: NL25 TPTK niti vastu

          ??? See on pre fold 101% ajast. Vastane tundmatu 9/7 nit!!!, kelle 3-bet on 4%. OOP AK, AQ callida on siin ülim lollus. Kui usud, et oled tema 3-beting rangest ees, siis 4-beti, aga call on siin väga paha. Kuigi ma ei näe võimalust, et me peaks siin ees olema 9/7 vennast, kelle 3-beting range ei sisalda ühtegi muud lehte, kui AA, KK, AK (?). As played, siis oledki täpselt selles olukorras, kuhu sa ennast ise panid OOP callimisega ja siin mina ei näe enam selles mõttes enam põhjust foldimiseks, kuigi sa oled siin väga taga. Hero hittis ju seda, mida ta hittima läks. Või mis?

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #6
            Re: NL25 TPTK niti vastu

            Kui flop tuleb Axx või Qxx ja saad aktsiooni, siis oled tõenäoliselt löödud AK, QQ+ poolt, aga kui tal on seal käsi, mida sina biidid, siis sa lihtsalt ei saa talt piisavalt, et call kasumlik oleks. Praegu sa lähed hittima TP kätt, millel on väga suured reverse implied oddsid, mitte implied oddsid. Fold pre, fold turn.

            Comment

            • Strateeg
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2009
              • 303

              #7
              Re: NL25 TPTK niti vastu

              Pre fold jah, põhjused siin juba toodud. As played fold turn.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #8
                Re: NL25 TPTK niti vastu

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                ??? See on pre fold 101% ajast. Vastane tundmatu 9/7 nit!!!, kelle 3-bet on 4%. OOP AK, AQ callida on siin ülim lollus. Kui usud, et oled tema 3-beting rangest ees, siis 4-beti, aga call on siin väga paha. Kuigi ma ei näe võimalust, et me peaks siin ees olema 9/7 vennast, kelle 3-beting range ei sisalda ühtegi muud lehte, kui AA, KK, AK (?). As played, siis oledki täpselt selles olukorras, kuhu sa ennast ise panid OOP callimisega ja siin mina ei näe enam selles mõttes enam põhjust foldimiseks, kuigi sa oled siin väga taga. Hero hittis ju seda, mida ta hittima läks. Või mis?
                4% on AK, AQ ja AA-TT. võibolla tõesti on fold pre parem, aga maru raske foldida sellise 3beti peale nii hilises positsioonis. minu leak siis ehk.

                Comment

                • 5gww
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2010
                  • 333

                  #9
                  Re: NL25 TPTK niti vastu

                  280 kätt, pole nagu eriti mõtet üldse 3beti veel vaadatagi, see et ta on 9/7, see ütleb juba kõik ära.
                  siin käes on pre fold jh AQ. turnis sa ei biidi lihtsalt mitte kui midagi.
                  sellise venna vastu võtaks KK-ga mul ka jala värisema.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #10
                    Re: NL25 TPTK niti vastu

                    280 käe peale 4% 3-bet ei näita küll tema tegelikku range´i. Ja mis sa pead silmas, et "raske foldida sellise 3-beti peale"? täiesti standard ju 3-bettida sealt 9bb peale. Kui sa seal ei foldi, siis on tegu kinlda leakiga.

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #11
                      Re: NL25 TPTK niti vastu

                      Tänud vastuste eest!
                      Selline küsimus ka et- Kas mõne suurema niti vastu on mõeldav KK PrF foldimisest. Ja kui jah, siis milline see nit peab olema.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #12
                        Re: NL25 TPTK niti vastu

                        kujuta ette olukorda, et UTG reg avab, sinul KK ja 3-betid MP1-lt ja CO´l istuv 9/3 mees shoveb, siis võid kindel olla, et vastas on AA. Seal mina foldin, mujal mitte kunagi. Paar korda kuus tuleb ikka ette sellist asja ja nii palju, kui olen showdowne näinud erinevatel põhjustel on mu fold alati õige olnud.

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #13
                          Re: NL25 TPTK niti vastu

                          Tulemus:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          Working...