NL50, ülepaar drawisel boardil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 50CandyJoe
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 253

    #1

    NL50, ülepaar drawisel boardil

    Olen vaakumis. Tahan teada kuidas antud kätt optimaalselt mängida? Turnis oleks pidanud tobeda beti asemel järgi checkima, aga kuidas floppi mängida?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($71.50)
    Hero (Button) ($53.35)
    SB ($61.20)
    BB ($28.10)
    UTG ($19.25)
    UTG+1 ($29.20)
    MP1 ($103.30)
    MP2 ($59.95)
    MP3 ($50)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    3 folds, MP2 bets $1.50, 2 folds, Hero raises to $4.50, 2 folds, MP2 calls $3

    Flop: ($9.75) 7, 8, J (2 players)
    MP2 bets $2, Hero raises to $6, MP2 calls $4

    Turn: ($21.75) 7 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $10, MP2 raises to $22, Hero ?
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: NL50, ülepaar drawisel boardil

    Flopil ma küll alla 9 ei paneks. Vaata kui suur on pot turnil ja palju villain flopil callima pidi.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • suitsutihane
      FPP Pro
      • Dec 2010
      • 286

      #3
      Re: NL50, ülepaar drawisel boardil

      ma pole nl50 regu aga ma lähtun vastase agressiivsusest kui positsioonis olen ja teen oma elu lihtsaks, kui passiivne siis raisen flfopi 9+ peale ja üritan kui turni chekib siis commitin ära, kui donkab turni siis ainult küsimärgid . kui agressiivne vastane siis chekin turnis järgi ja lasen riveri bluffida (shovele vist foldin), töötab alati imo. ehk state on vaja
      *tgelt võtan sõnad tagasi liiga riskantne tundub :D
      Last edited by suitsutihane; 24.03.11, 13:30.

      Comment

      Working...