NL5, kas nii mängida on õige?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rmartin
    Klubi Liige
    • Dec 2008
    • 175

    #1

    NL5, kas nii mängida on õige?

    vastane tundus 300 käe põhjal suht keskmine kirjaoskaja inimene, rohkem nagu nitipoolne aga varastada oskas. Statid 17/10/3
    Kas minu mäng antud käes kannatab kriitikat või on nõrk?

    Full Tilt - $0.05 NL - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: $2.28
    UTG+1: $3.36
    MP: $3.50
    MP+1: $5.41
    CO: $1.75
    Hero (BTN): $5.00
    SB: $4.88
    BB: $5.00

    SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05, MP posts DB $0.02, MP posts DB $0.05

    Pre Flop: ($0.14) Hero has A Q

    UTG calls $0.05, UTG+1 calls $0.05, MP checks, fold, fold, Hero raises to $0.30, fold, BB calls $0.25, UTG calls $0.25, fold, fold

    Flop: ($1.04, 3 players) 5 T 9
    BB checks, UTG bets $0.25, Hero calls $0.25, BB raises to $0.85, fold, Hero raises to $4.70 and is all-in
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #2
    Re: NL5, kas nii mängida on õige?

    Miks sa flopil callid?

    Comment

    • rmartin
      Klubi Liige
      • Dec 2008
      • 175

      #3
      Re: NL5, kas nii mängida on õige?

      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
      Miks sa flopil callid?
      callin kuna tahtsin odavalt turni näha.
      BB otsapanekuga natuke ka arvestasin kuna ta ennegi limpijaid karistanud.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: NL5, kas nii mängida on õige?

        Ja kui turn oleks plank tulnud ja BB oleks panustanud? Kas siis oleks foldinud või callinud.

        Kas siinkohal ei ole mõistlik olukord püüda flopil ära lahendada, selle asemel, et oodata, mis laud toob? Sul on käes nut FD ja backdoor SD pluss kaks ülekaarti, mistõttu oute on piisavalt. Callida oleks siinkohal ehk mõistlik, kui sa oleks masti flopanud ja UTG oleks bettinud ja siis oleks minu arvates hea olnud ka BB raise lihtsalt callida, oleks lasknud tal endale "nööri kaela panna". Praegu aga ei ole sul veel midagi ja call on minu arvates kõige halvem variant, mis teha saab.

        Ma ei ütle, et minu käigud õiged oleks, vaid püüan arutleda, et ise ka seeläbi õppida.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #5
          Re: NL5, kas nii mängida on õige?

          Kui read on, et BB hakkab niimoodi flopil lihtsalt üle mängima, siis mai tea...isegi võid shippida vist. peaks suht flip olema. Aga kui mu matemaatika nüüd mind alt ei vea, siis meil kannatab isegi callida BB reraise, mingi 30+% peaks meil ikka olema.
          Aga ütle nüüd ausalt, kas sa oleks selle käe siia postitanud ka juhul kui sa oma masti kokku oleksid tõmmanud ja käe võitnud? Või oleks sellisel juhul olnud käsi insta WP?

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #6
            Re: NL5, kas nii mängida on õige?

            Mõelda võiks mis käe peale vastane (BB) sinu paneb siin?

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #7
              Re: NL5, kas nii mängida on õige?

              Ükskõik, kas me callime või 3betshoveme, paistab me käsi täpselt sellisena nagu ta ka on- tõmbekäena.

              Comment

              Working...