NL50 AA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • junkman
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 156

    #1

    NL50 AA

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    OnGame
    10 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG HERO ($56.10)
    UTG+1 Hab die Haar ($47.50)
    UTG+2 Al_Glazier ($60.87)
    MP1 Rouvinho77 ($37.63)
    MP2 rtz666 ($19)
    MP3 Vasso99 ($32.77)
    CO boomswitchON ($49.75)
    BTN Red__King ($71.77)
    SB randhee ($39.75)
    BB malacka86 ($20)

    Pre-Flop: ($0.75, 10 players) HERO is UTG A A
    HERO raises to $2, Hab die Haar calls $2, 8 folds

    Flop: K 4 5 ($4.75, 2 players)
    HERO bets $3.50, Hab die Haar calls $3.50

    Turn: 2 ($11.75, 2 players)
    HERO bets $8, Hab die Haar raises to $25, HERO????????????????
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: NL50 AA

    Eeldatavasti on sul mingit infot ikka ka mängijate kohta...

    Comment

    • junkman
      Jube Noob
      • Mar 2010
      • 156

      #3
      Re: NL50 AA

      70 käe peale 17/6 3bet 9%

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: NL50 AA

        fold. nii ABC seti mängimine. ei näe väga käsi, mida biidime. Kx oleks ehk ranges ainult AK, aga seda 3betiks pre, kui 3bet on 9%. võimalik, et mingid drawid ranges, aga usun, et siin enamusajast ikka completed käsi ( meil on A, mis võtab vähemaks veits tema potidrawe).

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #5
          Re: NL50 AA

          Mis agg on tänavate kaupa, või pole mõtet seda vaadatagi nii väikse sample puhul ?

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: NL50 AA

            liiga väike sample ilmselt jah. käputäis käsi ehk turnini jõudnud.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #7
              Re: NL50 AA

              baluuga.. turn on blank, järelikult pidi floppi juba hittima. Lihtne fold kui mingi eriti agro maniak ei ole

              Comment

              Working...