NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

    PF sai 3betitud kuna UTG oli postflop väga passiivne fish, aga PF tõstis palju käsi + btn/sb on väga altid squeeze regularid. Kas on üldse õige mõte seal 3bettida? (valisin meelega väiksema 3bet size, sest fish ei jaga niikuinii selles midagi + see jätab mulle suurema mänguruumi..kommenteeriga seda!)

    BB-l coldcaller 27/0/inf ja vaid 11kätt. Stacki järgi donk

    Mis on hero plaan flopis? Foldida on nagu patt ja raisedes keerame oma käe bluffiks.
    Seega jääb üle call, aga mis on hero plaan kui maha jooksevad täielikud blangud ja vastane jätkab poole potiste donkbettide tegemist?
    antud olukorras jooksid turn 5 ja 5 seega complete blangud.

    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    LP: $33.05
    Hero (CO): $52.30
    BTN: $68.35
    SB: $55.45
    BB: $42.70 27/0/inf ja vaid 11kätt
    UTG: $44.05
    UTG+1: $23.30
    MP: $85.10
    MP+1: $52.55

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has 9 9

    UTG raises to $1.00, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $3.50, fold, fold, BB calls $3.00, fold

    Flop: ($8.25, 2 players) 3 8 Q
    BB bets $3.00, Heroo?

    Kui midagi jäi arusaamatuks, siis küsige!
    Last edited by k2snakalle; 22.03.11, 13:56.
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

    Flopil reisin ja edasisele actionile annan alla. Sinu jaoks parim millega donk nii teeb on vb flushdraw millest sa ees oled, kuid siis ta üldiselt turnis chekib ette kui mast kokku ei tule. Teine variant on Qx käsi mida donk nagunii ei foldi ning millest sa oled taga. Seega paneks flopil otsa. Kui callib, siis üldjuhul annab meiel tasuta kaardi kui paneb otsa oleme nii või teisiti beat ning saab rahulikult foldida.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3
      Re: NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

      ausalt öeldes, siis mulle üldse flopil raise ei meeldi. Meil on mingi showdown value olemas. Kindlasti ei taha ju me seda, et kui ta shoveb (ja tglt on tal fd) siis peame parima käe maha viskama + ajame ise poti väga suureks.
      Ütleme, et raiseme ja maha jooksevad blangud ja vastane betib riveris..siis me ei tea ikka kus me oleme. Ta võib seal oma FD-d bluffida ja samas võib tal seal ka Qx olla või jumal teab mis käsi :D
      Last edited by k2snakalle; 22.03.11, 14:26.

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #4
        Re: NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
        Sinu jaoks parim millega donk nii teeb on vb flushdraw millest sa ees oled
        teen märkuse kui on kahe ülekaardiga fd, siis parimal juhul flip või natuke isegi meie kahjuks..

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #5
          Re: NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

          Samas kardame pmst ju igat ülekaarti ning ristisi ja board võib ka muudmoodi väga pahaks minna. Ma ei oska praegu küll mingit seisukohta võtta. Arvan et 3bet ei õigusta selles kohas ainult sellepärast et donk on post-flop pasiivne ja taga squeezerid. Mulle meeldib vahest selliste vastu call shoveda oma keskmisi paare. Seni on päris kiiresti sqeezerid foldinud ka.

          Comment

          • 5lehte
            Jube Noob
            • Apr 2009
            • 126

            #6
            Re: NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

            Käituks ka nagu Provoker. Flopil raise ja rohkem raha ei tahaks poti lisada. Flopil fold ka parem kui call. SD value tundub liiga nõrk olevat. Qx, JJ, TT, FD täiesti reaalsed käed.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

              Miks te calli vastu pea 100% olete. Arvate, et fish paneb turni 100% siin? Kindlasti mitte.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

                Call on kõige parem, mis siin teha saab imo.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #9
                  Re: NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

                  kui callida, siis peab mingi plaan ka valmis olema.. ja see oleks ?

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

                    Algselt postitas ristik Vaata postitust
                    kui callida, siis peab mingi plaan ka valmis olema.. ja see oleks ?
                    Väga raske on midagi täpselt öelda kui parajasti ise lauas ei istu. Sõltub turni kaardist, vastase betist, timingust ja ilmast Indias. :)
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #11
                      Re: NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

                      Seal pakis on 10 ristit + ülekaarte 3x4 T/J/K/A + 2Q. Ausõna - turni ei tahaks näha. Kui meil praegu võib parem käsi olla, siis kui vastasele turni anname, siis peame pooltel juhtudel foldima. Ärgem unustagem, et BB coldcallis sinu 3beti. Ma paneks ta enamjaolt TT-QQ, AQ+ peale, vahel ka slowtakse nii oma KK ning AA. Vahel harva Ax või suited connector - aga tõesti harva. Flopi donkbetiga ütleb ta kenasti - ära unusta mind cbettida. 27/0 ei mõtle, et sul võib 3bettorina tugev käsi olla vaid ta vaatab oma kaarte ja näeb, et seal on hittinud broadway/kõrge paar ning bet/callib end pooleks.

                      Fold kui readi pole.
                      Teisel kohal oleks raise, sest sa saad võrreldes tema beti suurusega üsna kopsaka raise teha aga see on BE ja slightly -EV liigutus eriti taolises drawing dead situatsioonis.
                      Last edited by rrrr; 23.03.11, 12:54.

                      Comment

                      • 2ssapaar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 423

                        #12
                        Re: NL50 99, 3betime fishi ja saame hoopis coldcalli ja donkbeti flopis, hero plaan?

                        huvitav küll .. call on nii standard, et kuidas saab selle vastu olla. Tihti näeme turnil tema poolt checkki või betti $0.5 - $3 ranges. Tal võib olla siin madalam paar, sellepärast on fold halb. Ning raise ei tuleks mõttessegi, tundub nii ebaloogiline play.
                        Kui ta tulistab pool potti turnis, siis foldiks arvatavasti.

                        Comment

                        Working...