NL-100 JJ 3bet potis vs flop raise.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-100 JJ 3bet potis vs flop raise.

    1. Milline oleks kõikse kasulikum liin?

    2.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Vastane 17/14/4 111 kätt Cbettide vastu senimaani foldinud üsna vähe (30%), aga käsi väga palju pole ning infi eriti pole tema kohta.

    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1237442
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP: $58.85
    CO: $47.25
    BTN: $152.05
    SB: $41.35
    Hero (BB): $100.00
    UTG: $191.90
    UTG+1: $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with J J
    4 folds, BTN raises to $3, 1 fold, Hero raises to $10, BTN calls $7

    Flop: ($20.50) 4 2 T (2 players)
    Hero bets $9.00, BTN raises to $24
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: NL-100 JJ 3bet potis vs flop raise.

    Sa ju tead, et ma olen selline pehme vend - ma ei 3betiks JJ pre, kuna käsi vähe, et midagi spetsiifilist teada venna steal, resteal ja 3bet tendentside pole (tavaliselt võib eeldada, et standard tag, kes stealib soliidselt aga restealile foldib palju jne). Antud info(puuduse) tõttu QQ+ AK 3betiksin ja AQ mängiks nii ja naa, AJ calliksin. Nagu pre mängitud - cbetiksin veidi üle poole poti, sest antud cbeti suuruse juures tekiks vastase asemel endalgi kiusatus kasvõi AK, AQ, KQs etc ülekaartide + tagaukse tõmmetega flopil asi ära lahendada.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL-100 JJ 3bet potis vs flop raise.

      Ma ise ei 3beti tundmatuid tage JJ-ga, sest ei oska flopil midagi teha ja ära ei taha ka stackida.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      Working...