nl25, AA 557ss flopil kahe kehva mängija vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    nl25, AA 557ss flopil kahe kehva mängija vastu

    €0.25 NL - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: €5.00
    UTG: €24.73 68/12/af2(82) flop AF 2.5; bet F 41% e. 14/(35); limp/call pf 64; 3b 12%
    Hero (UTG+1): €25.52
    MP: €5.95
    MP+1: €6.52
    CO: €4.26
    BTN: €29.87
    SB: €25.64 56/13/af7(61)

    SB posts SB €0.12, BB posts BB €0.25

    Pre Flop: (€0.37) Hero has A A

    UTG calls €0.25, Hero raises to €1.12, fold, fold, fold, fold, SB calls €1.00, fold, UTG calls €0.87

    Flop: (€3.61, 3 players) 7 5 5
    SB checks, UTG bets €3.61, Hero raises to €9.02, fold, UTG raises to €23.61 and is all-in, Hero calls €14.59

    esimese asjana mõtlesin rangedele ja 5x ei ole neil seal kuigi tihti imo. raisesin suurelt, et drawid kalliks teha, kahele fishile free cardi väga anda ei tahaks. peale 3b olin committed anyways.

    lauas ootasin BB, et sitouti minna. kuidas oleksite mänginud?

    ///editisin statse
    Last edited by con; 17.03.11, 16:07.
  • Hullapple
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 364

    #2
    Re: nl25, AA 557ss flopil kahe kehva mängija vastu

    Kui nyyd vaadata ainult seda konkreetset kätt siis ma ei näe siin käes probleemi, sest eesmärgi sa täitsid, rahad flopis sisse. Donk võib sellise liigutuse teha iga pocket paariga mis suurem kui seitsmed ja selles mõttes on flopi raise hea, sest juhul kui tal on siin näiteks 99 ja turn tuleb pildi kaart siis võib ta hoogu maha võtta. Smas eks neid donke ole ka erinevaid, mõni donkab sisse ka näiteks paljaste ülekaartidega ja sellisel juhul raise ei oleks hea, siis tuleks pigem callida ning loota et ta pot betib ka turni.

    Kuid vastus su küsimusele on siiski see et oleksin ise samamoodi arvatavasti mänginud.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: nl25, AA 557ss flopil kahe kehva mängija vastu

      jep tundub täiesti standard. preflop aga oleks isoleerinud suuremalt. standardina seal 5bb, aga kuna vastane eriline fish, siis oleks 6bb pannud isegi.

      Comment

      Working...