NL5, FR, pocket 99 Q-high flopis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Freshmeat
    Julm Donk
    • Mar 2011
    • 30

    #1

    NL5, FR, pocket 99 Q-high flopis

    $0.05 NL - Holdem - 6 players

    Hero (CO): $6.82
    BTN: $2.95
    SB: $3.47
    BB: $10.36
    UTG: $5.26
    MP: $0.96

    SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

    Pre Flop: ($0.07) Hero has 9 9

    fold, fold, Hero raises to $0.15, BTN calls $0.15, fold, fold

    Flop: ($0.37, 2 players) 5 6 Q
    Hero bets $0.25, BTN raises to $0.50, Hero ???

    Kuidas olukorda mängida arvestades, et vastane on tundmatu?
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: NL5, FR, pocket 99 Q-high flopis

    usun, et nii fold kui call on õige. ise vist calliks selle ühe tänava veel, aga kui turnis lajatab uuesti, siis foldin.

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #3
      Re: NL5, FR, pocket 99 Q-high flopis

      Minbeti mina austan ja foldin siin insta. Ei näe mingit põhjust üle mõtlemiseks. Midagi investeeritud pole ja saab odavalt potist minema.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: NL5, FR, pocket 99 Q-high flopis

        Foldida veel ei tahaks, pigem calliks ja vaataks, mis turn toob, nagu kardaanirist ütles. Stacki järgi vaadates võib tegu halva mängijaga olla, kuna nagu siin foorumis palju kordi läbi käinud on, siis hea mängija mängib koguaeg full stackiga. Tal võib siin ka suvaline kõrgem kaart 5 või 6 vastas olla. Kui aga turnis sulle abi ei tule ja ta tugevalt betib, siis pigem foldiks.

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #5
          Re: NL5, FR, pocket 99 Q-high flopis

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          ise vist calliks selle ühe tänava veel, aga kui turnis lajatab uuesti, siis foldin.
          Mis mõttega? Kui callid peab mingi plaan ka olema. Kui vastane ei beti, siis paned ise for value? Või checkite lõpuni?

          Edit: Ei ole mingi halvustav post, tahaks lihtsalt teada kuidas te siin edasi mängite? Kui edasi mängida, siis on ilmselgelt mäng stackide peale.
          Last edited by janek174; 17.03.11, 16:27.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: NL5, FR, pocket 99 Q-high flopis

            proovin odavalt showdownile saada. kui turni checkib järgi ja river on brick, siis paneks kerge valueka küll. sellist vastast (stacki järgi tundub olevat halb mängija) ei pane kindlasti nii kitsa range peale kui ainult Qx (+ ma ei ausata minbetti kohe üldse).

            peame siin flopis callides ~22% ajast ees olema. kaldun arvama küll, et vähemalt üks kord viiest on vastasel siin nõrgem käsi.

            //miks stackide peale? callides on pot turnis ~1,4$ ja vastasel alles ~2,8$.
            Last edited by kardaanirist; 17.03.11, 18:54.

            Comment

            • Freshmeat
              Julm Donk
              • Mar 2011
              • 30

              #7
              Re: NL5, FR, pocket 99 Q-high flopis

              Paistab, et mu fold oli õige mõte.

              Liiga tihti juhtub, et istun sellises olukorras 56s vastas, sealt ka minu fold.

              Comment

              • Strateeg
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2009
                • 303

                #8
                Re: NL5, FR, pocket 99 Q-high flopis

                Algselt postitas Freshmeat Vaata postitust
                Paistab, et mu fold oli õige mõte.

                Liiga tihti juhtub, et istun sellises olukorras 56s vastas, sealt ka minu fold.
                Fold ei pruugi õige olla, nii nagu kardaan ütles on ta range seal lai, aga tundmatu vastu on algajal lihtsam siin foldida kui mune siniseks mõelda turnis ja riveris. Kui ennast comfilt tunned ja reade usaldad, siis võid ka callida ja reevaluate turn.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #9
                  Re: NL5, FR, pocket 99 Q-high flopis

                  kui ei tea, mida teha, siis pigem foldi kui calli. fold alati 0 EV mäng.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: NL5, FR, pocket 99 Q-high flopis

                    Üsna lihtne fold OOP nii marginaalse käega. Ainult minraise, aga stäkki ja enda kätt arvestades eriti oddse ei ole ning paljud turnid toovad kõrgema kaardi lauda.

                    Comment

                    Working...