NL100, 3bet pot, hero floppab "fools" rea !

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Hullapple
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 364

    #1

    NL100, 3bet pot, hero floppab "fools" rea !

    Villain: 14/10/2,8. sample u.8000 kätt.
    3bet% 4. BB-l aga 7%. BTN avangut 3betib kõige rohkem, koguni 11% kordadest.
    On read et kui 3bet potis cbetib flopil siis cbetib alati ka turni. Teine variant on juba flopis check/fold.

    BB: $101.50
    UTG: $58.15
    UTG+1: $108.50
    MP: $100.00
    CO: $85.25
    Hero (BTN): $100.00
    SB: $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 8 9
    4 folds, Hero raises to $3, 1 fold, BB raises to $10, Hero requests TIME, Hero calls $7

    Flop: ($20.50) T Q J (2 players)
    BB bets $12, Hero ???

    Kuidas peaks hero siin mängima ?
  • Tupsik
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 497

    #2
    Re: NL100, 3bet pot, hero floppab "fools" rea !

    Ma calliks maha, aga samas olen station kah.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #3
      Re: NL100, 3bet pot, hero floppab "fools" rea !

      Meie käsi on liiga haavatav ja paljud turnid võivad jätkamise keerukaks muuta. Üritaksin flopil sisse saada ja tõstaks 34-38 peale.

      Comment

      • Keldrimees
        Julm Donk
        • Feb 2010
        • 69

        #4
        Re: NL100, 3bet pot, hero floppab "fools" rea !

        See flop tabab teda päris hästi ning ta peaks stackoffima seal suhteliselt lightilt oma pair+draw ja paremate kätega. Maha callides on liiga palju kaarte mis võivad teda improveda või boardi tema/meie jaoks liiga scaryks teha ,ehk value jääb saamata liiga tihti.

        Raiseks umbes 33-35 peale.

        Comment

        • Mihkel785
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 113

          #5
          Re: NL100, 3bet pot, hero floppab "fools" rea !

          Nõustun kahe eelkõnelejaga

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #6
            Re: NL100, 3bet pot, hero floppab "fools" rea !

            Kui me flopil otsa paneks, siis paneks vastane meid seti/valmis rea või A-high mastitõmme + paar peale ning jätkaks vastavalt sellele tõenäoliselt ainult JJ+/AK-ga, võibolla suudab isegi AA ja KK foldida, sel juhul oleks meie equity kuskil 20 ja 35 protsendi vahel ja kolm korda neljast ta foldib ning võidame praeguse poti.

            Kui me flopi calliks eeldusega, et saame beti kogu tema rangelt, siis võiks iga 8 ja madalama kaardi korral tema beti üle shoveda, nii on ta sunnitud callima juba palju laiema rangega ning meie equity paraneb oluliselt. 9 ja kõrgema kaardi puhul betib ta tõenäoliselt valdavalt meist parema käega ja saame kergelt foldida ja kui checkib, siis järgi checkida ja riveril näiteks bluffi catchida või foldida, olenevalt kaardist.

            Lihtsam on muidugi flopil nuppe teha.
            Last edited by sm112; 16.03.11, 08:41.

            Comment

            Working...