NL50 AA turnis fish shoveb.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL50 AA turnis fish shoveb.

    Vastane 31/15/1 89kätt
    Turnis on see shove nii kahtlane... minu arust on see rohkem draw/JX moodi kui mingi seti, 2paari... või mida arvate?

    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 7 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG+1: $62.00
    MP: $61.75
    CO: $51.60
    Hero (BTN): $50.00
    SB: $64.70 31/15/1 89kätt
    BB: $57.05
    UTG: $19.25

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has A A

    fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.25, SB calls $1.00, fold

    Flop: ($3.00, 2 players) 4 J 3
    SB checks, Hero bets $2.00, SB raises to $6.00, Hero calls $4.00

    Turn: ($15.00, 2 players) 9
    SB bets $57.45 and is all-in, Hero???
    Last edited by k2snakalle; 14.03.11, 03:04.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

    Reeglina overshove on nuts ja ta natuke passivne kah aga ma arvan, et ta võib siin boardil pidada nutsiks ka AJ, QQ-KK-d ning vahest ei ole statid päris korrektset sellise sample peale ning isegi passivitarid teevad lollusi siis seetõttu ma callin ära.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

      call..
      pakuks mingit 8Tss sarnast kätt

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #4
        Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

        Kuna mina fishe ei usu, siis callin samuti :P

        Tegelikult laud drawine ja ärme unusta, et suhteliselt suur osa ajast on neil seal ka mingi suvaline ohk. Setiga ei usu, et fish oleks flopil tostnud kuna nad eelistavad slowtada ja isegi 35/15 mehe ranges ei näe eriti palju 2-pair hande sellisel flopil. Pigem arvaks tal olevat TP voi ylepaar. Vahel harvem draw kuigi tema 1% aggro faktor sellele just väga ei viita. Samas sample on väike.

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #5
          Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

          Pigem ei ole draw, pärast seda kui Sa tema checkraise callid, siis ta teab(vast?), et ta Sind ilmselt turnis käe pealt maha ei saa(palju fishidest ikka mõtleb, et overbetbluffib, et küll ta foldib), seega ta shoveb for value, ma foldiks

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

            kipun ka foldima siin. 31/15 on fishine, aga mitte selline, kes iga liigutusega BI ära annab.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

              aga kas sa ei arva, et tal võib seal olla mingi Jx rohkem ja tahab ennast just draw-de eest kaitsta?

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #8
                Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

                Vähetõenäoline, et keegi nii 1 paari kätt nii üle mängib

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #9
                  Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

                  Ma ei foldiks siin kunagi tundmatu vastu. Ta range on drawde poole nii kaldu lihtsalt.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #10
                    Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

                    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                    Vähetõenäoline, et keegi nii 1 paari kätt nii üle mängib
                    +1

                    oleks vastas mingi 80/20 vaal, siis calliks, aga 31/15 siiski valib oma kätt ja ei tee postflop nii debiilseid liigutusi AJ vms käega.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

                      lihtsalt sick... ma olen nii kahe vahel seal ja no üks vend räägib üht, teine teist..
                      ma nii 55-45 kaldun ise tegelikult foldi poole, aga ei tea kas õige

                      Comment

                      • Roomet
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 211

                        #12
                        Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

                        Sellises olukorras saab minu jaoks määravaks fishi Af. Vähemalt 25-s ja 50-s mina annan fishidele, kelle AF väike, respekti. Lihtne on defineerida ta tundmatuks ning nuppe panna, aga enda kogemuse järgi küll sellistel vendadel seal tugev käsi.

                        Comment

                        • junkman
                          Jube Noob
                          • Mar 2010
                          • 156

                          #13
                          Re: NL50 AA turnis fish shoveb.

                          paneks fold. tal midagi tugevamat kui lihtsalt paar. mingi set või kaks paari. draw ta vaevalt nii agresiivselt mängib.

                          Comment

                          Working...