NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: $67.40
    UTG+1: $55.40
    MP: $43.65 23/12/1 26kätt
    Hero (MP+1): $52.15
    CO: $50.00
    BTN: $49.45
    SB: $50.00
    BB: $58.85

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has A K

    fold, UTG+1 raises to $1.50, MP calls $1.50, Hero raises to $6.50, fold, fold, fold, fold, fold, MP calls $5.00

    Flop: ($15.25, 2 players) A 4 Q
    MP checks, Hero bets $11.25, MP raises to $22.50 Hero??
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #2
    Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

    Paneks pre 5.5$, teeb enam-vähem sama töö, aga odavamalt ja jääb ka gramm rohkem ruumi postflop pusimiseks.
    Preflop UTG+1 vastu stackile minna AKo-ga ei tahaks kui just reade pole, et vastane piisavalt LAG.
    Hetkel minule on see fold, sest ilma readideta on siin liialt tihti 44,AQ, aga mitte AT-AJ, või xx tõmme, bluff, et 37%+ saada ja +EV näidata... või umbes nii :D
    Last edited by levis; 12.03.11, 04:36.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

      Miks sul nii suured cbetid on 3b potis? Ma lähe prolly bustosse ..

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

        dongilt value on keyword!

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5
          Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

          Ma voin kihla vedada, et 23/12 mitte fullstackiga mees ei ole kuulnud isegi väljendit "under the gun". Sellest tulenevalt ei austa tema avanguid positsioonist lähtuvalt. Isiklikult lähen selle vähese informatsiooni pohjal bustoks nii pre- kui postflop kuigi mulle see Q ei istu seal flopis väga kuna suht suur osa tema rangest vöib olla AQ. Aga usun, et veel suurem osa sisaldab igasuguseis rääbis ässasid + FD´sid ja stackoff on +EV samm.

          Pre mina ei 3-betiks 3bb>13bb IP kuna esiteks voime saada tagant 4-beti ja siis ma ei tahaks enam edasi mängida seda potti ja teiseks voib see UTG fishile mojuda suurena ja ta voib foldida hulge kehvemaid käsi. Flopil panustaks siiski veits yle poole poti, et saada kindlalt calli ka Q-delt.
          Last edited by Kotkas1000; 12.03.11, 13:07.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

            samas see minraise tundub seal nii tugev minu arust.
            ma olen ise märganud, et squeeze pottides 3to 13bb toimib väga edukalt, regularid foldivad palju + fish vahel callib, olenemata kas panen 10bb või 13bb :) Väikse 3beti peale on regularid väga altid 4bettima

            edit: ja kotkas, juhin tähelepanu, et vastane on MP ja algne coldcaller
            Last edited by k2snakalle; 12.03.11, 15:05.

            Comment

            • Hullapple
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 364

              #7
              Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              dongilt value on keyword!
              Kui nii, siis sa vastad juba ise oma kysimusele. Pead siin papi sisse ajama. Kui juba otsustad value peale nii suurelt cbettida siis foldimine siin on pigem -EV long run.

              To Kotkas1000:
              Pre flop 3b suurus on minu arust küll täitsa ok. Mul endal täpselt sama suurus. See on ikkagi IP squeeze.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #8
                Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

                kindlasti betiks flopis vähem. 8-9$ umb. kangesti tahaks foldida, aga vastase ranges igasugu muud pahna ja oleme juba kolmandiku stackist sisse lükanud. hetkel ei teagi. kui vastane lauas ennem mingisuguse lollusega silma jäänud, siis läheks kindlasti bustoks.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #9
                  Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

                  et siis plaan on 8$-9$ bettida ja foldida minraisele?
                  varasema lolluse checkimiseks kahjuks aega ei jäänud.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #10
                    Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

                    ei teagi. minraisele ei tahaks üleüldse foldida. samas callides oleme any turn commited. lihtsalt 8-9$ betiks standardina. rohkem foldimisruumi, kui peaksime ületõste saama.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

                      nu mai tea...sellist kahtlaste (mitte regularide) vastu cbetin ikka for value ka 3bet pottides.. rihin sinna 70% kanti sellisel boardil, seekord sai mõni % rohkem.
                      On see siis väga vale?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

                        Noo protsendid protsenditeks .. imo sa pead omale selgeks tegema, millal sa tahad rahad sisse saada, vastavalt sellele ka betid, obv kui on mingi super draw heavy olukorrad, siis päris nii ei saa ..

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #13
                          Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

                          imo ma pean selgeks tegema, et millal on kasulik rahad sisse saada ja millal mitte...sellest ka see teema siin
                          kui ma betiks seal nüüd 8-9$ siis minraise peale oleksin täpselt samas situatsioonis. See 6-7bb-d ei mängi nüüd seal nii suurt rolli minu arust. Long runnis aga küll ja seepärast ootan ka seletatud vastuseid, et miks 8-9$ bet on nüüd antud olukorras palju parem kui 11.25$.. kuidas teeb see meie otsutamist lihtsamaks? Kas saame nii paremini valuet?
                          vabandage minu ehk lolle küsimusi, aga ega muudmoodi paremaks ei saagi.
                          Last edited by k2snakalle; 12.03.11, 15:43.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #14
                            Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

                            oleksid samas seisus, aga kui otsustaksid foldida, siis oleks see pikas perspektiivis palju odavam. 6-7 big blindi tagasi teenimiseks pead olenevalt oma winratest vast 100 kätt või rohkem mängima.

                            //seda siis juhul kui kavatsed bet/foldida siin. vastase, kelle vastu olen nõus TPTK ära stackima flopis paneksin ise ka obv rohkem.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #15
                              Re: NL50 3bet pot, TPTK kohtub flopis minraisega

                              ja jõuamegi sinna, et kas seal tasub ära stackida või mitte?

                              Comment

                              Working...