NL2toNL10

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dnbom
    Räme Fish
    • Mar 2011
    • 16

    #1

    NL2toNL10

    Tere teen ka sis esimese postituse .Olen mängind juba peaaegu kaks nädalat pokerstarsis NL2-te , br hakkab kohe 300 saama ja nyd tahakski teada kas sellega oleks mõistlik NL10-sse kolida v kogun natuke wel ? ja kas on mängijate taseme vahet ka tunda ?
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2
    Re: NL2toNL10

    Algselt postitas dnbom Vaata postitust
    Tere teen ka sis esimese postituse .Olen mängind juba peaaegu kaks nädalat pokerstarsis NL2-te , br hakkab kohe 300 saama ja nyd tahakski teada kas sellega oleks mõistlik NL10-sse kolida v kogun natuke wel ? ja kas on mängijate taseme vahet ka tunda ?
    Kas üldse kokku oled mänginud 2.nädalat?
    Kui jah,siis soovitaksin siiski korra NL5 läbi käia ja siis NL10 proovida.

    Aga 30BI on täitsa OK minna shotte võtma kõrgemal limiidil!

    GL!

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: NL2toNL10

      shotte võid nii väikeses limiidis ka 20BIga võtta. samas ühtegi limiiti küll ei soovitaks vahelt ära jätta. mine proovi NL5 ka ja mängi kasvõi 10-15k kätt.

      Comment

      • dnbom
        Räme Fish
        • Mar 2011
        • 16

        #4
        Re: NL2toNL10

        Mänginud olen varem ka aga mitte cashi, kui siis väga vähe ja kahjumlikult :)

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #5
          Re: NL2toNL10

          see artikkel peab peas olema:
          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...reflop%20pokah

          ja oddsidest jne http://www.pokkeriprod.com/pokkerikool/


          aga 20bi reeglit järgi, nl5 ära kindalsti vahele jäta, teegi kasvõi 10k kätt.



          /edaspidi sellised küsimused "küsi pokkeriprolt" alafoorumisse.

          Comment

          • dnbom
            Räme Fish
            • Mar 2011
            • 16

            #6
            Re: NL2toNL10

            tänu sellele esimesele artikklile ma cashi mängima hakkasingi :) nende oddsidega pole wel vicind mässata aga kyll varsti selgeks teen endale :)

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #7
              Re: NL2toNL10

              Mai tea kas olen asjast valesti aru saand, kuid Oddsidega tuleb rohkem pead vaevata alles alates nl25.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #8
                Re: NL2toNL10

                Algselt postitas Ints Vaata postitust
                Mai tea kas olen asjast valesti aru saand, kuid Oddsidega tuleb rohkem pead vaevata alles alates nl25.
                oddsid on elementaarne. kui vastane turnis shoveb oma viimased 25% stackist ja sul 9 FD outi siis on ikka vaja teada sellist asja.

                mina arvutan oddse/mõtlen implied oddsidele praktiliselt iga käega millega ma flop näen/näha tahan. ilma selleta lekib long run päris palju raha kui pidevalt teed calli millega kaotad 15% nt.

                Comment

                Working...