NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

    Vastane reg 21/14 3% 3bet,45% steal

    Läksin veits hulluks ja ei õigusta oma tegu kuidagi.

    Küsimus matemaatikutele siis,et kas ma saan seal veel foldida kui nii palju sees?See on pmst kindel seal ma usun,et ma beat olen...

    Full Tilt Poker $50.00 Pot Limit Hold'em - 5 players - View hand 1221178
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: $67.50
    BTN: $60.95
    Hero (SB): $51.80
    BB: $54.20
    UTG: $20.95

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with T K
    UTG calls $0.50, CO calls $0.50, 1 fold, Hero raises to $2.50, BB raises to $8.50, 2 folds, Hero raises to $25, BB raises to $54.20
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

    Palju ta vs steal 3betib? see on hoopis midgai muud kui tavaline 3bet ... ja miks sa nii suureld 4betid? 20-21 kyll ju .. noo väga vist ei tohiks foldida, samas ma ei viitsi neid odsse arvutada ka hetkel

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

      Pakun,et väga vähe.Sõitis katus ära lihtsalt millegipärast mul ja küsin ainult kas saan veel foldida.Selles olen suht kindel,et ma olen beat.
      Tavaliselt 4betingi 20-21 seal käega.Aga mai tia.Tahtsin kuidagi tugev tunduda ja pmst hoidsin näppe 2-e ja 5-e peale klaviatuuril kui see vend 3bettis mind ja panin 1 sekundiga vist 25$ peale.Lisaks sellele tahtsin jätta talle muljet,et mul pole enam foldimis ruumi ja pmst commited,et kui ta AI paneb peab tal seal käsi olema.
      Last edited by qbj0hn; 08.03.11, 18:59.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

        Mis ta shove range on? QQ+, AK? Selle range vastu sa oddse ei saa.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Mis ta shove range on? QQ+, AK?
          Täpselt.

          EDIT:Kuna 5handed siis lisaksin JJ ka ta shove rangesse.
          Lisaks see 3bet tundus tal nii suur.Et,ühesõnaga miks ta peaks näitama mulle tugevust välja kui ta tahab nuppe sisse saada.Pigem ma annaks endale tema asemel ruumi veel move teha.
          Tolles käes ma tegingi move,aga tavaliselt ma nii ei tee.Pakun,et viimase 2 kuu jooksul esimene kord kui siukse lollusega hakkama sain.
          Last edited by qbj0hn; 08.03.11, 19:03.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

            Kui range on täpne, siis pead foldima. Sul on ~22% equityt, aga sinu järgijäänud 26.80$ moodustab kogu potist suurema osa kui 22%. Oleks täpselt 100bb stackid, siis tuleks see 26.8%. Praegu natukene vähem, aga suht vahet pole.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #7
              Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

              Board:
              Dead:

              equity win tie pots won pots tied
              Hand 0: 78.063% 77.66% 00.40% 35903294 186822.00 { QQ+, AKs, AKo }
              Hand 1: 21.937% 21.53% 00.40% 9955270 186822.00 { KdTs }


              ja 21% pot oddse ei saa. :/

              foldiks.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                Board:
                Dead:

                equity win tie pots won pots tied
                Hand 0: 78.063% 77.66% 00.40% 35903294 186822.00 { QQ+, AKs, AKo }
                Hand 1: 21.937% 21.53% 00.40% 9955270 186822.00 { KdTs }


                ja 21% pot oddse ei saa. :/

                foldiks.
                Ty.Seda oligi vaja teada.

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #9
                  Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

                  Selliseid trikke on soovitav pigem teha mingite madalate SC-ga. Ma ei tea, minu vastu tehakse pidevalt.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

                    Suited connectoreid mõtlesid?Ja kui siis,miks.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Suited connectoreid mõtlesid?Ja kui siis,miks.
                      Pane rangeks QQ+, AK ja proovi pokerstoves millel on parem equity kui KTo (hint Axs, 67s annavad ~30%). Parem on muidugi mitte teha, tundub liiga tight poiss. :)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #12
                        Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

                        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                        Selliseid trikke on soovitav pigem teha mingite madalate SC-ga. Ma ei tea, minu vastu tehakse pidevalt.

                        sc-tel on floppamise equitit ikka. hea sc on alates 56s- QJs kuna neil on kõige suurem EQ. ntx 1gapperil on juba 1/4 väiksem eq mingi 8+oudine tõmme hittida. või siis 23s millele mahub vaid 1 kaart allapoole. polariseeritud bluffrange peakski sisaldama 68s 45s A3o k5s(blocker) jne lehti, isegi see TJo hitib sellises kohas paremini kui see KTo


                        panen spoilerisse pigema jutu inglisekeelsena, väärt lugemine.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        aga prime target siiski light 3bettor kes foldib palju 4betile jep.
                        Last edited by con; 08.03.11, 22:20.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

                          Kui ma 4-betin plaaniga shovele foldida, siis K2o>65s(semi-decent regi vastu). Siin ta 3-betib liiga suurelt range'i, mis a) snapfoldib 4-betile või b)shoveb. Igasugune ülemõtlemine, et "ma panen rohkem, ma tahan tugev välja paista" ei liiguta käsi a-st b-sse ega vastupidi. As played sizing on halb, QQ+,AK on ehk liiga tight, aga callimiseks peab ta mingi TT+,AQ+ shovema, nii et vaevalt ta seda teeb.

                          edit: ma lihtsalt foldiks 3-betile ja kui ta edaspidi samasuurelt hakkab laskma, siis ma laiendaks valuerange'i ja kaotaks bluffrange'i üldse ära 4-bettides.

                          Comment

                          • suitsutihane
                            FPP Pro
                            • Dec 2010
                            • 286

                            #14
                            Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            Kui ma 4-betin plaaniga shovele foldida, siis K2o>65s(semi-decent regi vastu).
                            miks... kui floppi näed hoopis on 65s parem ju? et saaks 100% ajast flopil foldida?

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #15
                              Re: NL50 FR-is 5 handed,failed 4bet bluff.Kas saan veel foldida?

                              Sellepärast, et K2o-l on blocker AK-le ja KK-le. semi-decent või parem reg ei calli su 4-beti nagunii kunagi, ta ainult foldib või shoveb, seega igasugused floppamistõenäosused on ebaolulised.

                              Comment

                              Working...