NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #1

    NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

    Vastane on 39/13/0.8 72 käega.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($26.59)
    MP1 ($10)
    MP2 ($16.27)
    CO ($6.98)
    Hero (Button) ($10.05)
    SB ($6.05)
    BB ($10.50)
    UTG ($10)

    Preflop: Hero is Button with Q, 10
    UTG calls $0.10, 4 folds, Hero bets $0.50, 1 fold, BB calls $0.40, UTG calls $0.40

    Flop: ($1.55) A, A, K (3 players)
    BB checks, UTG checks, Hero checks

    Turn: ($1.55) J (3 players)
    BB checks, UTG checks, Hero bets $0.80, 1 fold, UTG calls $0.80

    River: ($3.15) 9 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $2.50, UTG raises to $8.70 (All-In), Hero teeb mida?
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

    Turni beti rohkem. Vastane on küll passiivne olnud nende väheste käte jooksul, aga ma vist foldi ei leiaks ja loodaks, et tal vaid A trips. raske koht tglt, sest üsna tihti oleme siin taga siiski, las mõni targem arvab sellest ka midagi..

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

      Taolistest kätest võiks lausa artikli teha.Serious.
      Taoliseid käsi postitatakse lihtsalt palju.See on täiesti basic fold siin all day long pmst.

      Baluga teoreemist võiks ka artikli teha.Taolised käed on suht igapäevased ja annaks palju siuke artikkel abi minuarust paljudele mängijatele.
      Last edited by qbj0hn; 06.03.11, 14:03.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #4
        Re: NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

        Kui sa ei tea mida sellises spotis teha, siis checki river järgi. Aga jah, nagu qbdžonn ütles, river lihtne bet/fold mäng. Ja bettida võid riveril isegi vähem, et ta lisaks Ax-le ikka ka Kx või kasvõi Jx-ga calliks. Oleneb täitsa vastasest muidugi. Turnis võid rohkem panna, callib lisaks ka aukuostu ja mastitõmbega.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

          Imo bet/call. Vastane on fish ja nende ranges on kõik Ax tüüpi käed. Oleks siis regular, kelle käes on enamasti ainult kõrgemad ässad. Kõrgemad on siis sellepärast halvemad, et laual on K ja J. Lisaks sellele on vastane suutnud 13% kätest siiski tõsta, mitte limp-callida ja see omakorda tähendab, et kõrgete A-de osakaalu võib julgelt vähendada. A9 on ehk, mida kardaks.

          Agressiivsuse kohta ma ei oska midagi öelda, sest AF stati ma ei kasuta, vaid AFq-d. Ta võib ju passiivne olla, aga tema jaoks võib see trips väga nuts tunduda.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Imo bet/call. Vastane on fish ja nende ranges on kõik Ax tüüpi käed. Oleks siis regular, kelle käes on enamasti ainult kõrgemad ässad. Kõrgemad on siis sellepärast halvemad, et laual on K ja J. Lisaks sellele on vastane suutnud 13% kätest siiski tõsta, mitte limp-callida ja see omakorda tähendab, et kõrgete A-de osakaalu võib julgelt vähendada. A9 on ehk, mida kardaks.

            Agressiivsuse kohta ma ei oska midagi öelda, sest AF stati ma ei kasuta, vaid AFq-d. Ta võib ju passiivne olla, aga tema jaoks võib see trips väga nuts tunduda.
            Väga hea post!

            Comment

            • Tyler Durden
              FPP Pro
              • Apr 2010
              • 270

              #7
              Re: NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

              Tänud vastukajade eest!
              Igatahes oli tal käes 99.

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #8
                Re: NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

                Aga mis siis õige on? pooled arvavad, et get it in ja pooled foldivad. Kumbki pole vale?

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #9
                  Re: NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

                  Mina olen tähele pannud, et suhtelislt passivsed vanad nl5 ja nl10 väga palju ei bluffi terve oma stacki ulatuses ja üldjuhul tähendavad sellised overbetid või shoved nutsi.

                  Comment

                  • suitsutihane
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 286

                    #10
                    Re: NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

                    calling stationi kaks senti - mu mõttekäik oleks seal et olgugi et tegemist on passiivne tegelasega ja preflop on selline vend suuteline limpima palju käsi mis loogiliselt 13% range võiks olla(, FISHE EI SAA PANNA RANGE PEALE NAGU 11/9 või 16/14 REGU), , arvaks et ta on suuteline seal ka piisvalt tihti random Ax shovema ja calliks. btw mu suurim leaks ongi vist liiga kõrge WTSD, aga kuidagi peab river AF madalal ka hoidma ju... :D
                    *usun et bet/call ja bet/fold on mõlemad head, peaasi et ei CHECK/x sellise passivse venna vastu
                    Last edited by suitsutihane; 07.03.11, 15:35.

                    Comment

                    • Murdock
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 690

                      #11
                      Re: NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

                      cbetiks floppi,riveril foldiks.

                      Comment

                      • suitsutihane
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 286

                        #12
                        Re: NL 10, Stright, A high, riveril saan ületõste. Võimalik maja maas.

                        ei cbeti siin 4 outeriga 4 way potis
                        *sry minu paha, 3 way on, cbetin, kas ma mängin liialt tunde järgi kui 4 way ei cbeti ja 3way cbetin? oleks õige mitte cbetida kui vähemalt ühel villanil fold to cbet alla 60 ntx?
                        Last edited by suitsutihane; 07.03.11, 17:23.

                        Comment

                        Working...