nl25 top 2 mast flopis 3 way

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pudgehook
    Jube Noob
    • Apr 2010
    • 190

    #1

    nl25 top 2 mast flopis 3 way

    Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Absolute/UB Cereus Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Button ($22.50)
    SB ($22.80)
    BB ($19.76)
    UTG ($24.30)
    UTG+1 ($9.65)
    MP1 ($40.64)
    MP2 ($51.06)
    Hero (CO) ($25.60)

    Preflop: Hero is CO with 10, K
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, MP1 calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.25, 2 folds, BB calls $1, 1 fold, MP1 calls $1

    Flop: ($4.10) 10, K, 7 (3 players)
    BB bets $2, 1 fold, Hero calls $2

    Turn: ($8.10) 5 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: ($8.10) 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4.80


    bb oli 19 9 49 käe peale steal 25
    agression oli 3 flopil 5 turn - river 1

    mp1 oli 8 4 nit ka umbes 40 käe peale

    ise olen 19 19

    kas tasub tõesti alati tõsta flopil ta üle ja turnis ennast peaaegu AI tõsta või sobib ka selline liin võtta?Alles alustasin ka nl25 shotiga ja mõtlesin variatsiooni madalal hoida.
    Ise mõtlesin,et ak vastu oleks hea ta kohe üle tõsta ,aga ei usu eriti,et tal selles positsioonis ak on
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #2
    Re: nl25 top 2 mast flopis 3 way

    OK mängitud, eriti turni järgi checkides. Selline nit kardab seti otsas istudes ka valuet võtta ja võib pigem odava SD kasuks otsustada. AK oleks vist ainus käsi, millega ta midagi maksaks veel. Riveri betiks vähem, et ta TPTK maha ei paneks. Nats alla poole poti ($3.80 nt) peaks ta peaaegu alati callima AK-ga.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: nl25 top 2 mast flopis 3 way

      Mu arust on siin just valuet kaotatud. Kui ma just flopil ei raise, siis kindlasti betin turni. Turn meeldib mulle siin kõige vähem, sest ristidele antakse tasuta võimalus. BB ei ole midagi nii nit, pigem selline halvemapoolne TAG mängija.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4
        Re: nl25 top 2 mast flopis 3 way

        Nõustun Pahvakuga.Turni bet vastase poolt on umbes sama,et "gimme free card".Betiks turni ja kui river blank siis riveril ka.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #5
          Re: nl25 top 2 mast flopis 3 way

          Ma vaatasin valesti, lugesin MP1 statid BB omadeks. 8/4 tüübi vastu ma checkiks turni, aggro 19/9 vastu kindlasti mitte. Hea parandus, Pahvak.

          Comment

          • 2ssapaar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 423

            #6
            Re: nl25 top 2 mast flopis 3 way

            raise flop. Igasugused pair+flush drawd callivad sind. Bet turn, sama põhjus ja chekkides annad lihtsalt talle tasuta võimaluse oma equity hittida. Halvasti mängitud imo, palju väärtust kaotasid.

            Comment

            Working...