NL50 Paardunud board ja tundmatu vastane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcdyess
    Julm Donk
    • Aug 2009
    • 52

    #1

    NL50 Paardunud board ja tundmatu vastane

    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 3 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $91.15
    BB: $52.00
    Hero (BTN): $66.70

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has Q Q

    Hero raises to $1.50, fold, BB calls $1.00

    Flop: ($3.25, 2 players) 7 2 2
    BB checks, Hero bets $2.00, BB raises to $6.00

    Kuidas mängib Hero kätt täiesti tundmatu vastase vastu? Vastasel alles 3mas käsi.
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: NL50 Paardunud board ja tundmatu vastane

    OOP on ülisitt tegelt sellist asja mängida, sest ükskõik mida sa teed, ikka paistab übertugev. Tee mis tahad, aga ära sa foldima mõtle hakata. Get it in.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL50 Paardunud board ja tundmatu vastane

      3 handed ajaks kindlasti sisse.Teeks julgelt mingi 16$ ja calliks shove.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #4
        Re: NL50 Paardunud board ja tundmatu vastane

        Villain paneb meid ilmselgelt siin ülekaartidele ja üritab käe pealt maha bluffida. Ma value towniks teda siin. Mõtleks pikalt ja calliks flopi. Iga turni calliks ka järgi ja kui A või K pole riveriks maha tulnud, siis shoveks. Kui kohe otsa paneme, siis näitame liialt tugevust ja villain võib bluffist loobuda. Samuti on tal piisavalt põhjust väikesed paarid maha panna. Call meie poolt oleks sobivalt nõrk vastus.

        On the other note, reedel Parkis BHS turniiril samasugusel boardil tegi Henri Käsper mulle c-r. Shovesin JJ, ta callis ja näitas KK, millega oli sisse limpinud. Vot nii peab paired boardi mängima :)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: NL50 Paardunud board ja tundmatu vastane

          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
          OOP on ülisitt tegelt sellist asja mängida, sest ükskõik mida sa teed, ikka paistab übertugev. Tee mis tahad, aga ära sa foldima mõtle hakata. Get it in.
          OOP? me oleme ju IP, call flop ..

          Comment

          • junkman
            Jube Noob
            • Mar 2010
            • 156

            #6
            Re: NL50 Paardunud board ja tundmatu vastane

            Kas me välistame siin tema seti hittimise?

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #7
              Re: NL50 Paardunud board ja tundmatu vastane

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              3 handed ajaks kindlasti sisse.Teeks julgelt mingi 16$ ja calliks shove.
              Kui tõstad nii palju kas arvad tõesti, et villain mõtleb suudab nii üle mõelda, et shoveb halvema käega?

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #8
                Re: NL50 Paardunud board ja tundmatu vastane

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                OOP? me oleme ju IP, call flop ..
                my bad, ju olin purjus

                siis call flop ja edasi nagu tolmuahv kirjutas. otsa ei paneks, flopis mitte.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #9
                  Re: NL50 Paardunud board ja tundmatu vastane

                  otsa küll ei pane, ootame ikka et turnil uue bluffi tulistab. Callin ka turni ja riveril calliks olenevalt timingust isegi ülekaardi ilmumisel. Raisel ei ole siin mitte kuskil valuet.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: NL50 Paardunud board ja tundmatu vastane

                    Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                    Kui tõstad nii palju kas arvad tõesti, et villain mõtleb suudab nii üle mõelda, et shoveb halvema käega?
                    Mmm,see pole ju palju.See on alla 3x.
                    Järgmine varjant oleks minraise pmst 12$ või siis 13$,14$,15$.Ma teeks 16$ yep.
                    Villain foldib seal pigem siis kui me minraiseme kui ta mõtlev mängija on mitte kui me standard 3beti teeme.
                    Minraise peale hakkab ta ragistama lihtsalt,et me tahame teda käes hoida.

                    Comment

                    Working...