NL50 - bottomset multi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    NL50 - bottomset multi

    Kuidas meeldib kangelase liin, mida (ja sel juhul miks) teeksid teisiti?

    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $125.00
    SB: $108.45
    BB: $107.95: 22/0 - 9 kätt
    UTG: $261.45
    UTG+1: $130.70
    MP: $124.45
    Hero (MP+1): $50.00
    LP: $126.95
    CO: $62.10 : 68/8 - 12 kätt

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50, BTN posts ante $0.10, SB posts ante $0.10, BB posts ante $0.10, UTG posts ante $0.10, UTG+1 posts ante $0.10, MP posts ante $0.10, Hero posts ante $0.10, LP posts ante $0.10, CO posts ante $0.10

    Pre Flop: ($1.65) Hero has 3 3

    fold, fold, fold, Hero raises to $1.50, fold, CO calls $1.50, BTN calls $1.50, SB calls $1.25, BB calls $1.00

    Flop: ($8.40, 5 players) J 3 6
    SB checks, BB checks, Hero bets $5.25, CO calls $5.25, fold, fold, BB raises to $13.75, Hero calls $8.50, CO calls $8.50

    Turn: ($49.65, 3 players) T
    BB bets $14.75, Hero raises to $34.65 and is all-in
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2
    Re: NL50 - bottomset multi

    CO ei taha potis hoida?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL50 - bottomset multi

      Suht ok vist. Co potis hoidmise peale võiks muidugi mõelda, aga mu arust hea.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #4
        Re: NL50 - bottomset multi

        drawidele me vastaseid pmst ei pane seega see free card selles osas ei muuda midagi. muidugi pannes vastase TP peale siis meelsamini ajab ta nupud siin sisse kui A-high riveril. samas callides võib CO ka kaasa tulla ja riveriks on see pot nii suur, et su 20$ shove peale eriti foldima ei kiputa isegi kui tuleb see scare card AKQ(20% ajast vms). suhteline positsoon ka hea, agressori suhtes siis.

        imo call on täitsa okei siin. vb mu mõttekäik liiga pealiskaudne.
        Last edited by con; 26.02.11, 00:48.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: NL50 - bottomset multi

          Tean, et sa kaotasid, siiski (K) käsi.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • The_Meer
            Grinder
            • Apr 2010
            • 765

            #6
            Re: NL50 - bottomset multi

            Flop on suht kuiv.Isiklikult ei usu,et vastane seal 2 vastase vastu raisib Jx tyypi kätt.Ja see turni T ei muutnud suht midagi.Isiklikult calliks ka turni,et saada sellelt cutoffi vennalt ka veel mingit pappi,juhul kui mingi imeläbi bb suuremat setti ei ole,mis on ebatõenäoline

            Comment

            Working...