PL25 fullhouse riveril

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kaval-ants
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 191

    #1

    PL25 fullhouse riveril

    Kuidas kommenteerite riveri panust?

    PokerStars - $0.25 PL (9 max) - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    MP+1: $30.54
    CO: $33.67
    Hero (BTN): $30.16
    SB: $24.87
    BB: $25.00 hea regular 13/9
    UTG: $25.79
    UTG+1: $13.02
    MP: $25.00

    SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25, MP posts DB $0.25

    Pre Flop: ($0.60) Hero has K J

    fold, fold, MP checks, fold, fold, Hero raises to $1.00, fold, BB calls $0.75, fold

    Flop: ($2.35, 2 players) K A A
    BB checks, Hero bets $1.00, BB calls $1.00

    Turn: ($4.35, 2 players) K
    BB checks, Hero checks

    River: ($4.35, 2 players) 4
    BB checks, Hero bets $2.15, BB calls $2.15
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #2
    Re: PL25 fullhouse riveril

    Mina vastast siin küll paremale käele ei pane,kui sul on, seega kui sa arvasid, et 1/2 pot bet on suurus, mis vastane võiks ära callida on kõik tip-top.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: PL25 fullhouse riveril

      Normal panus, vahest paneks vähem isegi, et vastane üle mõtleks või mingid oddsid leiaks kuskilt...

      Comment

      • kaval-ants
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 191

        #4
        Re: PL25 fullhouse riveril

        Ma tegelikult tahtsin küsida riveril panustamise koha pealt üldiselt. Vastase arvates oli minu poolt riveril panustamine halb - kuna mul oli laudu palju lahti, siis ei jõudnud temaga selle üle chatis diskuteerida.
        Vaadates tema tulemusi, peaks ta nagu mängida oskama... http://www.pokertableratings.com/sta...earch/studboy1

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #5
          Re: PL25 fullhouse riveril

          Siin calliks ise ka iga Q 1/2 potti riveril villaini asemel. Alla 9 ei calliks, aga 9-Q kickeriga tahaks küll callida. Hero on selles käes üksjagu nõrkust näidanud, seega võib villain panna su suurele rangele, s.h. kõik paarid, mis counterfeititi turnis, suited connectorid jms.

          On selge, et Hero ei panustaks siin väikselt J või Q-ga, sest iga parem käsi callib ja tal on SD valuet piisavalt. Seega on Hero ranges kas AK (A on ebatõenäoline, turnil oleks value bettinud) või totaalne malts. Seega panen Hero siin K või õhu peale ja callin poolkõva kickeriga ka.

          Ma arvan, et hea reg maksab Q või J'ga sulle siin tihtipeale 1/2 kuni 2/3 potti, aga mitte rohkem. Seega WP.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #6
            Re: PL25 fullhouse riveril

            Ma paneks ka pool potti.Kui vastasel K või Ad ei ole,ei maksa ta suuremat panust kinni.Turni checkiks ka samamoodi järgi.Wp!

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: PL25 fullhouse riveril

              NL25 regular siin ei shipi? Ta ju teab, et meil pole siin A mitte kunagi?

              Comment

              • viki
                Grinder
                • Apr 2010
                • 893

                #8
                Re: PL25 fullhouse riveril

                Kui regularil oleks nt AK,AQ oleks ta preflop tõenäoliselt tõstnud.AQ- foldib preflop.Siin on tal arvatavasti mingi väiksem paar.Calliks ta võib olla ka Axs,aga oop tal raske mängida.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #9
                  Re: PL25 fullhouse riveril

                  Algselt postitas viki Vaata postitust
                  Kui regularil oleks nt AK,AQ oleks ta preflop tõenäoliselt tõstnud.AQ- foldib preflop.Siin on tal arvatavasti mingi väiksem paar.Calliks ta võib olla ka Axs,aga oop tal raske mängida.
                  palun ära kirjuta sellist jama ..
                  Kas sa ise mõtled ka mida sa räägid? Tsiteerin: "AQ- foldib preflop", "Calliks ta võib olla ka Axs,aga oop tal raske mängid". Kui ta AQ foldib pf mis moodi tal on nyyd järsku Axs?

                  Kohati tekib tunne, et milleks seda kirjtuada üldse? korra väidad, et AK,AQ ta 3b pre, siis järsku AQ foldib ja järgmine hetk ... no ma tõesti ei saa aru ..

                  Teine variant obv on et sa oled täis, sel juhul no offence ..
                  Last edited by leits; 25.02.11, 19:56.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: PL25 fullhouse riveril

                    KQ pidas obv silmas.

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #11
                      Re: PL25 fullhouse riveril

                      Leitsi teine variant (täisolemine) vastab tõele.

                      Comment

                      Working...