NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DaBeat
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 404

    #1

    NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

    $1/$2 No Limit Holdem
    10 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Van Dizzl ($307)
    UTG+1 Hero ($298.20)
    UTG+2 xxcoolfonix ($221.20)
    MP1 ajoscomo ($419.40) 14/12,MP 3 bet 4% ja 1.4k handi
    MP2 Enthalpier ($206.75) 21/12 ja 4 bet range 1.9% 1.9k käe peale
    MP3 raymond333 ($337.95) 15/5 449 kätt
    CO randhee ($226.45)
    BTN kingdiamond7 ($197)
    SB ScorpionPL ($201)
    BB cannotfold_ ($389)

    Pre-Flop: ($3, 10 players) Hero is UTG+1 K K
    1 fold, Hero raises to $6, 1 fold, ajoscomo raises to $18, Enthalpier raises to $50, raymond333 calls $50, 4 folds

    Final Pot: $127


    Ajoscomo range on siin tõenäoliselt lai 99+ AK ja teda eriti ei karda,enthalpieri range on tõenäoliselt QQ+,AK,aga raymondi range tundub kuidagi väga tugev siin olukorras ja sellepärast küsingi mida teeksite sellises olukorras?
    Arvestage seda ka et 150bb deep oleme.
    Last edited by DaBeat; 24.02.11, 11:52.
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #2
    Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

    Ma tean, et minu überniti juttu keegi ei usu, aga ma olen sellistes kohtades foldinud oma KK ja pigem sellega ikkagi rohkem raha kokku hoidnud kui teenimata jätnud. NL25 ja NL200 on muidugi erinevad asjad.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

      Ma pole 660k FR käe jooksul KK kordagi preflop jälle foldinud. Pole sobivat momenti tekkinud. Oleks mõlemad vennad siin 3betiga 1% suure sample peale, siis vist teeksin seda. Ei foldiks ka siin.

      P.S Janek - reaalsus on selline, et übernittimine paistab suurt s*ttagi sisse ei too kahjuks ....

      Comment

      • 2ssapaar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 423

        #4
        Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

        kui ei ole märganud lauas enne MP2 ja MP3 poolt ebatavalist mängu, siis fold

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

          sellel aj.... poisil rohkem kui sukl, terkib kysimus kas sa tahad 150bb deep KK sisse ajada, ma antud hetkel vist tahaks, dead money tundub ka olevat parajalt juba .. ma shoveks i quess

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #6
            Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            P.S Janek - reaalsus on selline, et übernittimine paistab suurt s*ttagi sisse ei too kahjuks ....
            Aga ega välja ka väga ei vii...

            Aga eks siin oleneb tõenäoliselt enda imagest kah üht-teist.

            Comment

            • DaBeat
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2010
              • 404

              #7
              Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

              Ma ise foldisin siin,kuid tagantjärgi mõeldes siis olen pastilaa ja leitsiga ühel nõul ja next time shipin.
              nende vastaste vastu polnud mingit imaget loonud.
              Tänud vastuste eest.

              Comment

              • 2ssapaar
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2008
                • 423

                #8
                Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

                mind huvitab mis vastastel käes olid siis?

                Comment

                • DaBeat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 404

                  #9
                  Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

                  enthalpieril oli qq,raymondil JJ.

                  Comment

                  Working...