NL10 AA väga tõmbesel flopil. Mis liin võtta?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maakas
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 59

    #1

    NL10 AA väga tõmbesel flopil. Mis liin võtta?

    Vastane on tundmatu. 3. käsi selles lauas. Mis te arvate, et kas olen taga või ees? Mis liin võtta?



    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP2 ($20.30)
    CO ($20.83)
    Hero (Button) ($10.18)
    SB ($24.87)
    BB ($23.53)
    UTG ($24.07)
    MP1 ($5.54)

    Preflop: Hero is Button with A, A
    2 folds, MP2 calls $0.10, CO calls $0.10, Hero bets $0.60, 2 folds, MP2 calls $0.50, 1 fold

    Flop: ($1.45) J, 8, 9 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $1, MP2 raises $2,
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #2
    Re: NL10 AA väga tõmbesel flopil. Mis liin võtta?

    Foldima ei hakka, call ja vaatan mis turnis saama hakkab

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL10 AA väga tõmbesel flopil. Mis liin võtta?

      Ise calliksin ainult ja vastavalt bet sizingule ja turni actonile teeks otsuse.Mingit väikest betti seal tõenäoliselt foldida ei saa turnil.
      Ma oleksin suht ettevaatlik siukeste kohtade peal,eriti tundmatu vastu.Kui ta turnil poti ligidale betib siis ma leian foldi siin,aga võib olla ma olen liiga nit,et kommenteerida seda?!
      Mis teised arvavad.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #4
        Re: NL10 AA väga tõmbesel flopil. Mis liin võtta?

        call,minaraisele foldima ei hakka,seda enam et oleme IP,siis näeme mis turnis teeb!kui turni tuleb 4jas rea kaart siis ilmselt foldib ära aga kui betib väikselt ja tuleb ärtu siis calliks turni ka!

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: NL10 AA väga tõmbesel flopil. Mis liin võtta?

          vaadake ka kuidas vastane potis käitub. Limp>call + flopil check>minraise = nuts või sinna lähedale. Ma ise antud juhul küll calliks kuna limiit on madal, kuid turnis kui vastane panustab siis mina foldin, kui annab tasuta kaardi siis jätkan ainult juhul kui A pihta saan või vastane naeruväärselt vähe panustab.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: NL10 AA väga tõmbesel flopil. Mis liin võtta?

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            vaadake ka kuidas vastane potis käitub. Limp>call + flopil check>minraise = nuts või sinna lähedale.
            Exactly.Aga nii väiksele betile ma ei saa foldida seal ma usun.

            Comment

            Working...