NL25 ülepaar flopis fishi vastu.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #1

    NL25 ülepaar flopis fishi vastu.

    Viljar on 53/25 3bet0 40 käe peale. mis liin võtta kus?!
    Olin flopil veidi segaduses, shortide vastu saab seal sisse minna rahuliku südamega, kuid siin nigu ei joska midagi ette võtta..
    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($47.73)
    MP1 ($8.40)
    Hero (MP2) ($30.79)
    MP3 ($17.84)
    CO ($37.40)
    Button ($25)
    SB ($78.27)
    BB ($25)
    UTG ($30.38)

    Preflop: Hero is MP2 with 8, 8
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.10, 5 folds, UTG+1 calls $0.85

    Flop: ($2.55) 6, 2, 7 (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $1.75, UTG+1 raises $3.50, Hero calls $1.75

    Turn: ($9.55) K (2 players)
    UTG+1 bets $5

    Total pot: $9.55
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #2
    Re: NL25 ülepaar flopis fishi vastu.

    Vaataks vastase agressiivsust,aga flopil minraise calliks samamoodi ja turni foldiks.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL25 ülepaar flopis fishi vastu.

      Daaamn,sicko spot.53/25 on siuke siuke lammas,et ma olen suht kahe vahel siin kas turn callida või mitte,aga kaldun ikkagi foldi poole ja siis flopi callin muidugi.

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #4
        Re: NL25 ülepaar flopis fishi vastu.

        Tuli ülekaart ning võimalik mast ka kokku ning donk tulistab pool potti, mina foldin sellises seisus. Huvitav, millega ta flopis minraises sind?

        Comment

        • 2ssapaar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 423

          #5
          Re: NL25 ülepaar flopis fishi vastu.

          minraise fishi poolt on tihti nuts tema jaoks st ta ei foldi enda kätt ja barreldab ka riveri. Mõnikord teeb ta seda ka 7x-ga, kuid siiski foldiks turni.

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #6
            Re: NL25 ülepaar flopis fishi vastu.

            sitt spot on küll aga ma ei näe raskusi seda kätt foldida :)

            Investeerinud oleme vähe, maha tuli väga halb kaart ning fish jätkab agressiooni. Raskem oleks siis kui maha oleks tulnud näiteks mingi 2 või 9,T mitte ruutu. Ma ei teagi mida oleksin teinud sama 1/2p beti peale. Ilmest foldiksin ka selle.

            Comment

            • WIN
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 275

              #7
              Re: NL25 ülepaar flopis fishi vastu.

              understood.

              Comment

              Working...