(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
NL25(shallow)TPWK+FD vs NIT turni käik?
Collapse
X
-
Re: NL25(shallow)TPWK+FD vs NIT turni käik?
Mida teeksid kui CO või BTN 3 betiks pre ?
Foldima ta arvatavasti ei hakka oleneb mis tal fcbet flopis ja turnis on, aga turnil tuleb valuet bettida, muidu ei saa riverl stack sisse. Aute on väga palju ning vabalt võid juhtida, suht kindlalt isegi. seega pane 2.75 kuni 3 ja võib callida shove, kui tal on rida siis on , seti tal kindlalt pole see 7 vähendas veelgi seti olemasolu. IMO
-
Re: NL25(shallow)TPWK+FD vs NIT turni käik?
Rea oute võtab sinu 8 maha, sul on TPWK, auku(masti)rea+ lihtsalt mastitõmme, vastane on mingi 20bb...imelik, et sa siin sellise küsimuse üldse esitasid :)
Edit: vaatasin eelmist posti...mis krdi 2,75...stäkki ka vaatasid? Täiskäik sisse. Turbo!
Comment
-
Re: NL25(shallow)TPWK+FD vs NIT turni käik?
vastane shortie siis selle käega on sul equity tema stäki vastu isegi turnis, ma betiks ise allinn turnis. aga kui arvad et tõesti metab siis c/r nagu öeldud või check-call
Comment
, 8
Comment