NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Gunn
    Räme Fish
    • Feb 2010
    • 16

    #1

    NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

    Vastane just tuli lauda, kuue käe kohta oli 33/0 ja eelmine käsi just check raise'is flopil AI Preflop raiseija vastu.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    CO ($25)
    Button ($10)
    SB ($27.84)
    BB ($10.54)
    UTG ($35.52)
    UTG+1 ($27.36)
    MP1 ($25.79)
    Hero (MP2) ($25)

    Preflop: Hero is MP2 with Q, Q
    3 folds, Hero bets $1, 3 folds, BB calls $0.75

    Flop: ($2.10) J, 10, 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $1.50, BB raises to $3, Hero ???


    Easy ship, call flop ja blank cardiga ship turn või fold hoopis?
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #2
    Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

    ma ei mõtleks sekundidki, shoveks 100 prossa, siin tal võib olla täielik air, tõmbeid, Jx jne.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

      Ma foldiks minraise peale,sest olen nit ja ei taha pmst dead drawida.Vbl calliks ja foldiks turni.
      Sellel venna oli nuts amyrite?Kuulus minraise 30/0 poisi poolt.

      Haters gonna hate :)

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #4
        Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

        Stove ja siis shove. + ta nii shorty

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

          Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
          Stove ja siis shove. + ta nii shorty
          Nii short ta ka nüüd ei ole ju.Pool buyini pmst.

          Comment

          • Gunn
            Räme Fish
            • Feb 2010
            • 16

            #6
            Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

            Ok, tundub, et obvious shove is obvious, aga küsisin sellepärast, et endal tunne, et jube tihti stackin selliste poolkõvade kätega shorty'd ära. Oleksin suhteliselt tänulik, kui keegi juhataks kätte mingi materjali vms, kus teemaks on just shortstackide vastu mängimine.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #7
              Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

              shoveks. kuna ta stack on nii väike ja 6$ potis siis peame ca 30% ajast ees olema juhul kui callib, et +ev oleks. siinkohal võis ta vabalt oma Jx või Tx blufiks pöörata, omajagu õhku veel ranges, väike FE võib isegi olla.
              70% equityt pole ta rangel elusees.
              Last edited by con; 08.02.11, 15:55.

              Comment

              • NFT
                Julm Donk
                • Aug 2010
                • 30

                #8
                Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Vbl calliks ja foldiks turni.
                Miks sa tahad callida selleks, et turnis foldida? Oletame, et ta checkib uuesti. Now what?
                6 kätt ei ole mingi sample, et selle põhjal mingeid järeldusi teha. Ma arvan, et ma leiaks antud juhul tundmatu vastase vastu vabalt foldi üles. Kindlasti ei flatiks vaid teeks siis pigem juba nupud, kuna sinu väiksema tõste ära callides oleks ta commited anyway.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

                  Sry ei märganud sample size by bad.

                  Comment

                  • trippin567
                    Julm Donk
                    • Mar 2010
                    • 65

                    #10
                    Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

                    Algselt postitas Gunn Vaata postitust
                    Ok, tundub, et obvious shove is obvious, aga küsisin sellepärast, et endal tunne, et jube tihti stackin selliste poolkõvade kätega shorty'd ära. Oleksin suhteliselt tänulik, kui keegi juhataks kätte mingi materjali vms, kus teemaks on just shortstackide vastu mängimine.
                    http://forumserver.twoplustwo.com/78...-stacks-17011/

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

                      Kas flopil sellise stacki vastu lihtsalt nupud panna ei ole okei liin?
                      Ise kasutan pigem sellist liini.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

                        Täitsa okei IMHO. Ise shoveks ka siin.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #13
                          Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

                          Shove või fold ...kumbki pole halb arvan mina. Ise shoveks enamasti sellise shorti vastu..

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #14
                            Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

                            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                            Shove või fold ...kumbki pole halb arvan mina. Ise shoveks enamasti sellise shorti vastu..
                            Teoreetiliselt peaks olema ainult üks nendest ju parim,et long runis raha teha.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: NL 25 QQ drawisel boardil vs shortstack

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Teoreetiliselt peaks olema ainult üks nendest ju parim,et long runis raha teha.
                              mm.. Miks? Oled sellise terminiga nagu "gray area" kursis?

                              // enivei - Tommy Angelo võttis selle pokkerivallas kasutusele ja see tähendab seda, et paljudes situatsioonides ei ole lihtsalt ühest õiget vastust. Tooksin siukse näite, et täiesti tundmatu villaini vastu cbettimine IP K72r boardil QQ'ga võib olla täpselt sama EV'ga, mis järgi checkiminegi.
                              Last edited by fyte; 13.02.11, 16:00.

                              Comment

                              Working...