NL4 FR flopatud sett!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #1

    NL4 FR flopatud sett!

    Mis oleks Hero edasine tegevus? Vastane tundus küllaltki nit.
    Statsid puuduvad.

    Cake - $0.04 NL - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: $1.96
    UTG: $7.45
    CO: $3.83
    Hero (BTN): $4.21
    BB: $5.01

    BB posts BB $0.04

    Pre Flop: ($0.04) Hero has 9 9

    BB calls $0.04, fold, CO raises to $0.24, Hero calls $0.24, fold, BB calls $0.20

    Flop: ($0.76, 3 players) 9 A Q
    BB checks, CO bets $0.76, Hero???
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #2
    Re: NL4 FR flopatud sett!

    Pane nuppe või tõsta mingi 3x tema tõstet ..ega siin muud polegi.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL4 FR flopatud sett!

      Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
      Pane nuppe või tõsta mingi 3x tema tõstet ..ega siin muud polegi.
      QFT.
      Ma muud liini siin küll ei leia.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: NL4 FR flopatud sett!

        või kohe nuppe panna või siis tõsta mingi 1.8-2 peale. teine võimalus callida ja lasta tal endal turnis ära stackida, sest me ei foldi ühtegi turni nagunii.

        Comment

        • Maakas
          Julm Donk
          • Aug 2010
          • 59

          #5
          Re: NL4 FR flopatud sett!

          Flopis ma arvan, et on parem kohe lammutada. Kui tal mingi tugev A on, siis arvatavasti ta stäkib ära seal küll ennast. Aga flop call/shove turn tundub ka üsna mõistlik lahendus. Juhul kui ma teaks, et üsna tõenäoliselt BB callib flopi cbeti ära, siis just seda viimast kasutaksingi, aga praegu ma seda ei tea.

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #6
            Re: NL4 FR flopatud sett!

            tõsta 2 taala peale või keevita kohe nuppe. Kui ta nit tundus siis 1 variant parem :D

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #7
              Re: NL4 FR flopatud sett!

              Elu on näidanud, et parem võta kohe. Kui tal on A, siis ta kaitseb seda ja tõenäoliselt ka maksab. Kui tõmme, siis ka maksab. Kui tal A pole, siis suure tõenäosusega ta edasistel tänavatel sulle nagunii nutsu ei anna. Kui lauda potsatab mõni või J/T/Q/K/A võib ta A turni raise peale foldida või vastupidi - sinust ees olla.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: NL4 FR flopatud sett!

                Vastane ilmselt halb ehk pane kohe otsa ja ära alla 2$ pane. Sedasi jääb sul nii vähe järel, et oled any turn commited.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                Working...