NL4 FR mida teeb Hero?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #1

    NL4 FR mida teeb Hero?

    Readid statsid puuduvad. Tegu shallow lauaga.

    Cake - $0.04 NL - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $1.42
    SB: $2.01
    BB: $1.47
    Hero (UTG): $3.05
    UTG+1: $2.00
    MP: $1.11
    MP+1: $2.14
    LP: $0.80
    CO: $4.20

    SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.04

    Pre Flop: ($0.06) Hero has A K

    Hero raises to $0.11, fold, fold, fold, fold, fold, fold, SB raises to $0.37, BB calls $0.33, Hero raises to $1.00, SB calls $0.63, BB calls $0.63

    Flop: ($3.00, 3 players) 4 T J
    SB checks, BB checks, Hero???,
    Last edited by bluelite; 04.02.11, 22:25. Põhjus: Täpsustasin.
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: NL4 FR mida teeb Hero?

    hero paneb preflopis vastased allinni. Teine variant on callida 3bet ning loota A või K floppi. See panus 1 peale on liiast.

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: NL4 FR mida teeb Hero?

      Tagantjärgi tarkus on teadagi mis, kuid nõustun sinuga ja tõesti see 1 on liiast. Praegu mõtlen, et mida ma sellega saavutada tahtsin, kui ees raise ja call. Tänud, Provoker.

      Comment

      • anatoli grinder
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 337

        #4
        Re: NL4 FR mida teeb Hero?

        selliste pooletoobiste stakkide vastu hero paneb nupuid sisse pre. flopis shoveks.

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #5
          Re: NL4 FR mida teeb Hero?

          Jäi enne täpsustamata, kuid tegu on shallow lauaga, seega ei ole tegu pooletoobiste stäkkidega.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: NL4 FR mida teeb Hero?

            Imo neid shallow laudasid võid hakata mängima 50NL+ ennem vast küll mõtet ei näe. Aga kui näed siis arvesta sellega, et pead ennast palju lightimalt stackima postflop. Paneksin siin AI ikkagi, foldima küll ei hakkaks enam, päris hea flop siiski.

            Vahe lihtsalt kõrgemate limiitidega on see, et NL4 sul puudub igasuguste 1/2 bettidel mida sa postflop teed fold equity. See on limiit kus me tahame fat valuega panna, pm alati peaaegu Pot size bette.
            Last edited by timz0333; 05.02.11, 08:19.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: NL4 FR mida teeb Hero?

              Kindel shove koht ju. Arvestades nende allesjäänud stacki, siis peaksid sa juba nende donkbet-allini ka ära callima, kui kumbki neist flopis lükanud oleks (sul on gutshot, bd FD ja ülekaardid).

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: NL4 FR mida teeb Hero?

                Preflop all-in. Flop all-in, sest sul on vähemalt 1 ülekaardi out+gutshoti oudid keskmiselt (7 outi ja kui isegi on vähem oute, siis pole ka antud juhul hullu). Kui all-in paned ja vähemalt suurem stack callib, siis on sul vaja 20% equityt ja selleks piisab kui su on vähemalt 5 puhast outi. Callivad mõlemad või väiksem stack, siis ka hea, sest vaja veel vähem equityt. Aga nad võivad foldida ka ja sa võidad ilusa 75bb poti.

                Alati mõtle ette, milline tuleb poti suurus flopis ja mida sa saad edasi teha. Mitu tänavat on bettimisruumi? Mõnikord tasub mõelda ka, et kui mind flopil check-raisetakse, kas saan foldida või pean callima?
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                Working...