NL50 TK fd+tp

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #1

    NL50 TK fd+tp

    Full Tilt - $0.50 NL - Holdem - 7 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    MP: $47.00
    CO: $73.15
    Hero (BTN): $63.80
    SB: $46.25 21/10/4.0 29 kätt
    BB: $50.00
    UTG: $51.50
    UTG+1: $38.90

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has T K

    fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.50, SB calls $1.25, fold

    Flop: ($3.50, 2 players) T 4 7
    SB checks, Hero bets $2.00, SB raises to $7.50, Hero?
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL50 TK fd+tp

    antud villiani vastu shoveks

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #3
      Re: NL50 TK fd+tp

      shove on lollus(sry käsna) kui jätkata tahad, siis call 3 streets, savi mis kaardid tulevad, kui ei soovi siis foldi...
      see 21/10 on peaaegu no info, nii et midagi soliidselt keegi sulle soovitada ei saa.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: NL50 TK fd+tp

        palun põhjendus ka, et miks pead shovet lolluseks ning call 3streeti paremaks?
        mine arvestan ikka infot mis meil on + vastase stacki, mis annab mulle ka väikese infokillu.

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #5
          Re: NL50 TK fd+tp

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          palun põhjendus ka, et miks pead shovet lolluseks ning call 3streeti paremaks?
          mine arvestan ikka infot mis meil on + vastase stacki, mis annab mulle ka väikese infokillu.
          See ei ole valueshove, mis saab calli hullemalt. Kui tahad jätkata, siis peab eeldus olema, et vastane võib siin üsna light olla ja kuidas light range sees hoida?

          Isiklikult fold stnd vs unknown... game theory wise ta foldib pre ja flopi cble piisavalt, et jääme + ilma et mindgame mängima peaks

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: NL50 TK fd+tp

            kui sa shoved, siis on megapalju halvemaid käsi millelt võid calli saada.
            Ja kui callib parem käsi, siis on veel outse :)

            Comment

            • Tupsik
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 497

              #7
              Re: NL50 TK fd+tp

              Fold mulle ei meeldiks, aga poleks ka hullu. Shove tundub tõesti päris rumal, ei ole suurt kehvemaid käsi mis calliks.
              Davy plaan tundub täitsa tip-top, kuigi eks mõningatel juhtudel võiks ka hiljem foldi/raise leida.

              See 21/10 ei ütle midagi, võib ka solid mängija olla(sample olematu).

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #8
                Re: NL50 TK fd+tp

                solid mängija reloadib oma stacki fulltildis
                seal on nagu miljon erinevat draw-d millega ta võib callida. Mitu OE maas, millel võib tal olla 1ruutu lisaks.
                +meil on equityt kui tal on kaks paari, set, flush (välja arvatud AdX)

                edit: palun parandage mind kui mu mõttemaailm on vale + seletage terve käe käik ära, et kui callite. Et millega ta võib seal flopis raiseda ja turnis ntx nonruutu peale edasi paugutada (millest me ees oleme)
                Last edited by k2snakalle; 03.02.11, 21:26.

                Comment

                • Tupsik
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 497

                  #9
                  Re: NL50 TK fd+tp

                  no equitit meil on küll, selle vastu ei vaidle. Lihtsalt shove peale calli hullemalt just loota pole.
                  Reaalne oleks vast Adx/T7 ja neist pole me ka kuigi palju ees.
                  56 ja 98 ei calli shovet.

                  Panin ka midagi stovesse
                  calling range
                  "TT,77,44,T7s,AdQs,AdQh,AdQc,AdTc,AdTh,AdKs,AdKh,A dKc,AdJs,AdJh,AdJc,AdJd,AdQd,JdJs,JdJc,JdJs,JdJh,Q dJd,9d8d,5d6d,QdTd"
                  puhul on meil equiti 36,6% ja tõenäoliselt on ta range sealt tightim(7T pigem foldib pre + nii mõnigi muu käsi).
                  Potti samas paneme shovedes 46%(arvestades raket ca 48%).

                  Comment

                  • 5gww
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 333

                    #10
                    Re: NL50 TK fd+tp

                    shoveda siin küll ei tahaks, halvem käsi ei calli üldjuhul.
                    callida ka väga ei tahaks, sest kui tuleb xd, ja ta edasi paugutab siis tal võib olla Ad, ning me oleme drawing dead ja lähme bustorisse. kui tuleb mingi blank kaart, siis võime ikka olla vabalt taga ja oma nutuse tp-ga oleme raskes olukorras, eriti kui tuleb veel üle kaart.

                    mina leiaks foldi üles.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: NL50 TK fd+tp

                      väga hea, võtan arvesse ja järgmine kord sarnases kohas proovin vähem spewida.

                      Comment

                      Working...