NL2 AA vs 2 mängjat drawisel boardil (väga deep)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #1

    NL2 AA vs 2 mängjat drawisel boardil (väga deep)

    Vastaste kohta niipalju...
    MP1 : jube hea jooksuga donk - callis A5o maha 4beti OOP ja jätkas callingstationina kõik 3 tänavat FD boardil kuniks sai oma auku ostetud rea
    4betib JQo
    5betib AJs OOP
    jne
    CO : just istus lauda



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • Maakas
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 59

    #2
    Re: NL2 AA vs 2 mängjat drawisel boardil (väga deep)

    Lükkaks flopil CO nupud sisse juba. ma arvan, et siin tuleb oma kätt kaitsta ja see call on siin paha. Betiks turni.
    Last edited by Maakas; 03.02.11, 08:03.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: NL2 AA vs 2 mängjat drawisel boardil (väga deep)

      3 way ma arvan, et ck/f turn on täiesti mõitslik ja flopil ei läheks ka hulluks ülepaariga, mõtetult deep oleme tõesti, NL2 peaaegu 6 buy ini 3way flopil sisse kühveldada imo, pole seda väärt.

      Mõistliku beti calliks ja kui mõlemad ck siis betiks riveril.

      Ja käe kaitsmine on endiselt kõige rumalam seletus raisemiseks/bettimiseks imo. Betime siiski for value või bluff, semibluff.
      Last edited by timz0333; 03.02.11, 09:08.

      Comment

      • Maakas
        Julm Donk
        • Aug 2010
        • 59

        #4
        Re: NL2 AA vs 2 mängjat drawisel boardil (väga deep)

        No aga kui MP1 tõmbab seal, siis tuleb ju kaitsta või ootad, et vastane hitiks? Ja miks mitte CO AI panna? Kui flopi juba callid, siis pead turni AI talt ära callima. Teine võimalus on flop fold muidugi.
        Last edited by Maakas; 03.02.11, 15:57.

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #5
          Re: NL2 AA vs 2 mängjat drawisel boardil (väga deep)

          Algselt postitas Maakas Vaata postitust
          No aga kui MP1 tõmbab seal, siis tuleb ju kaitsta...
          Et siis selle mõttega lükkaks nuppe, et vastane oma tõmbe maha paneks või mis? Ei taba loogikat eriti.

          Comment

          • Maakas
            Julm Donk
            • Aug 2010
            • 59

            #6
            Re: NL2 AA vs 2 mängjat drawisel boardil (väga deep)

            Ma räägin CO sisse lükkamisest. Ma arvan, et selles limiidis võib tal seal ükskõik mida olla ja MP1 vb foldib ja saab poti heads upi ja kui tahab tõmmata, siis tõmmaku kallilt. Seda kaitsmine tähendabki, et annad talle halvad oddsid. Või no kommenteeri ja argumenteeri ise ka midagi, võin ju mööda ka panna aga su eelmises postis ei olnud ühtegi infokildu.
            Last edited by Maakas; 04.02.11, 08:05.

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #7
              Re: NL2 AA vs 2 mängjat drawisel boardil (väga deep)

              Jah, tuleb tunnistada, et sul on õigus. Flopil oleks pidanud siin juba niipalju otsa panema jah, et CO allin saada. Kuigi OOP pärast on oma AA-d ikkagi üsna raske mängida kui MP1 peaks kaasa tulema. As played vist c/f kõige asjalikum plaan. Aga ei ole nii deep mängu spetsialist, kindlasti sellised stackid muudavad ka kõvasti strateegiat.
              Last edited by janek174; 04.02.11, 08:38.

              Comment

              • JaanusX
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 392

                #8
                Re: NL2 AA vs 2 mängjat drawisel boardil (väga deep)

                Edasi läks nii et mina check MP1 betis 2/3ndikku potist CO foldis
                Üldiselt eelneva põhjal olin enam vähem kindel et, ta drawi peal väljas... kuna seti puhul oleks ta bet size teine olnud.
                River 9
                Mina check
                Ta bet 1/3ndik potist
                Tõstsin üle 2.5x ja ta call
                Tal 7 9o
                :)

                Ilma kindlate readideta oleks Flopis tõesti rohkem tõstnud ja turnis shovenud aga as played arvan et oli ka parim variant kuna ma ei oleks ühegi betiga teda (MP1) foldima saanud.

                Comment

                • Maakas
                  Julm Donk
                  • Aug 2010
                  • 59

                  #9
                  Re: NL2 AA vs 2 mängjat drawisel boardil (väga deep)

                  ega jah, tõmbeid seal ei foldita.

                  Comment

                  Working...