Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tervist
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 49

    #1

    Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

    Vastane: 429 kätt 22/17/1.7

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

    Call ju, mida sa siis veel mõtled? Kardad, et läks setminema, AAd? Siin ilma readita küll foldida ei saa, kui siiski vb mõne niti vastu vaid, aga see suht agro vastane FR kohta ja eeldame, et peaks 4bettima pf...

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

      :/ Calll.

      Comment

      • lennuk
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 298

        #4
        Re: Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

        minu jaoks on see nutune fold ,split vs AK on miinimum mida seal näeb ,FD vastu flippad pm.
        Sa 3betid pf ,ja cbetid 70% potist ,mina villaini asemel olen kindel et sul seal TP+ ja raske on seal sihukest kätt foldida ehk siis raisen suurelt oma setiga. Kuna UTG callis su 3beti siis mina näen villainit seal küll setminemas vs 2 fullstacki. Ja kuna villain mängib pf looselt siis ta väikeste pocketitega isoleerib seal kindlasti. AA ma välistaks sest kuna UTG callis su 3beti ,on selleks hetkeks raha lauas kenasti ja õige aeg veel juurde tõsta.
        ja 1,7 (eeldan et see AF) ei ole üldse mingi agronoom.
        mina siin foldin ,oleks veel vb mõni backdoor draw aga isegi siis on see nutune.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5
          Re: Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

          3bet veits suur imo. mõned blindid võiks vähem olla. 3betitud potis ei cbetiks nii palju (70%) vaid veits üle 50% (6$ nt) + board on nii dry.

          aga mina callin. kuigi lennuki jutt on selles mõttes õige, et flippad FD vastu või heal juhul saad spliti AK vastu, siis meile see sobib. potis on nii palju dead money, et flipates kaotame vähem, kui foldides. foldides kaotame hetkel 3,5$ (3bet preflop) + 7.25$ (cbet) = 10.75$ = 43bb. isegi kui flippame siin, siis kaotame vähem.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

            62% FD vastu on flippamine?

            Comment

            • Tervist
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 49

              #7
              Re: Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

              Vaatasin pärast PTR-st järgi... väga solid reg oli. Tegelikult NL100-200 regular...ei tea mis ta selles limiidis tegi(vb õppevideo vms).

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by Tervist; 28.01.11, 16:54.

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #8
                Re: Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

                Mis krdi pärast seda spoilerit on vaja igale poole mõtetutesse kohtadesse toppida?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #9
                  Re: Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

                  ma kahtlen et see tyyp mingi v2ga hea regular nyyd on .. limbib utg'd ja callib 3beti .. setminemiseks .. mingi j2rjekordne debiilikus rakeback pro

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #10
                    Re: Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

                    Leits, sa oled nats valesti vaadanud asjade käiku.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: Nl25 flopis TPTK, vastane shoveb c-beti peale flopis

                      A okei .. no põhmst vist peaks ta implied saama kyll .. ei viitsi hetkel arvtuama hakata. cooler..

                      Comment

                      Working...