NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tervist
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 49

    #1

    NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

    Vastane: 51 kätt 24/8/2.7

    Mida teeb hero turni Min raise peale. Või oleksite üldse kätt teisiti mänginud?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #2
    Re: NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

    Sitt koht. Min raise on reeglina ikka nuts selliste jaoks. Mingit 2 paari või tõmmet ei mängita kunagi nii. Tõenäoliselt selline koht, kus tead, et oled beat, aga foldida ka väga ei saa.

    Comment

    • blom
      Julm Donk
      • May 2010
      • 52

      #3
      Re: NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

      Ma oleks bb callind seda või foldinud(minraise utg-lt on tavaliselt nuts AKs, AA, KK) mõnele on muidugi ka nuts 27o.
      flopp on muidugi väga raske, poleks raisenud kuna oop ja turni oleks ehk callinud kui tõste väga suur poleks, riveris oleks vaadanud poti suuruse järgi. stäkid mõlemal väga soliidsed.
      Vaevalt et tal JTs oli või midagi taolist, ei oska hinnata. Lauas mängides näeb tavaliselt kohe kes millega mängib ja kus positsioonilt. Pakun et oli AK, AKs, AA, QQ, aga kui mängija VPIP30+ siis midaiganes
      Last edited by blom; 27.01.11, 23:59.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

        As played, get it in and next hand, kuigi eriti õnnelik tho selle yle ei oleks, samas 24/8, kuid ainult nii v2he käsi .. ei tea, ma ei foldi

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5
          Re: NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          As played, get it in and next hand, kuigi eriti õnnelik tho selle yle ei oleks
          +1.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #6
            Re: NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

            Algselt postitas blom Vaata postitust
            Ma oleks bb callind seda või foldinud(minraise utg-lt on tavaliselt nuts AKs, AA, KK) mõnele on muidugi ka nuts 27o.
            flopp on muidugi väga raske, poleks raisenud kuna oop ja turni oleks ehk callinud kui tõste väga suur poleks, riveris oleks vaadanud poti suuruse järgi. stäkid mõlemal väga soliidsed.
            Vaevalt et tal JTs oli või midagi taolist, ei oska hinnata. Lauas mängides näeb tavaliselt kohe kes millega mängib ja kus positsioonilt. Pakun et oli AK, AKs, AA, QQ, aga kui mängija VPIP30+ siis midaiganes
            Nii palju kahtlasi väiteid..

            Comment

            • Tervist
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 49

              #7
              Re: NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

              Algselt postitas blom Vaata postitust
              Ma oleks bb callind seda või foldinud(minraise utg-lt on tavaliselt nuts AKs, AA, KK) mõnele on muidugi ka nuts 27o.
              flopp on muidugi väga raske, poleks raisenud kuna oop ja turni oleks ehk callinud kui tõste väga suur poleks, riveris oleks vaadanud poti suuruse järgi. stäkid mõlemal väga soliidsed.
              Vaevalt et tal JTs oli või midagi taolist, ei oska hinnata. Lauas mängides näeb tavaliselt kohe kes millega mängib ja kus positsioonilt. Pakun et oli AK, AKs, AA, QQ, aga kui mängija VPIP30+ siis midaiganes
              Aga ta ei minraisenud seda PF, vaid limpis sisse UTG( kui seda mõtlesid) ja seetõttu tõstsingi BB-lt.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

                Tõesti Viktor su jutt on täiesti nonsense. Leits ütles ära, et ilma riidideta foldima ei hakka.

                Comment

                • suitsutihane
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 286

                  #9
                  Re: NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

                  ok nüüd veendunud et viktor on troll

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #10
                    Re: NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

                    Viktor ajas kõik segi, mis on flop, mis on turn jne lihtsalt lol

                    Mina samuti shipin siin, sest väga raske on panna teda parema käe peale. millega ta UTG limbib mis meid biidib? 66, JT ülejäänud stuffist oleme ees.

                    Comment

                    • Tervist
                      Julm Donk
                      • Feb 2010
                      • 49

                      #11
                      Re: NL25 Kaks paari flopis, turn blank ja saan Min raise turn c-betile

                      Lükkasin ka. Villase kaardid:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      Working...