NL 25 boatmine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • saugakarel
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 288

    #1

    NL 25 boatmine

    Kysimus siis selles kas boatminiksite turnil ? vastane on agro donk ja makstab kinni.( 58 / 48 / 14 .. 50 kätt)

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($30.72)
    MP2 ($8.65)
    Hero (CO) ($25)
    Button ($22.63)
    SB ($12.25)
    BB ($25)
    UTG ($25.35)

    Preflop: Hero is CO with 7, 7
    3 folds, Hero bets $0.75, Button calls $0.75, 2 folds

    Flop: ($1.85) 9, 2, 8 (2 players)
    Hero checks, Button checks

    Turn: ($1.85) 7 (2 players)
    Hero bets $1, Button raises $3, Hero ?
  • Tupsik
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 497

    #2
    Re: NL 25 boatmine

    no kui kirjas, et maksab kinni, siis pole ju kahtlustki.

    et kindlasti calliksin turni. Oleks ka cbetinud floppi.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL 25 boatmine

      Call, sul võib parim käsi ka olla. Riveril peab ka tihti callima (kui panus väike vms). Sa ei saa teda ainult ju nutsi peale panna. :P
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: NL 25 boatmine

        10 outi on ikka omajagu, seega ei saa mingit küsimustki ju olla, kas callida või mitte, sedaenam kui mainisid, et ta maksaks FH kinni.

        Comment

        • saugakarel
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 288

          #5
          Re: NL 25 boatmine

          2+2 s sain kindla vastuse et raise on õige, mida te arvate?

          Comment

          • Maakas
            Julm Donk
            • Aug 2010
            • 59

            #6
            Re: NL 25 boatmine

            Ma tahaks ka siin sellise mängija vastu nuppe sisse ajama hakata, pluss veel tõmbed on laual.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: NL 25 boatmine

              See et ta pre nii agro on, ei tähenda alati, et ta seda ka postflop on. Ma ei raise'ks siin kindlasti, sest liiga paljud tõmbed tulid turni kokku..

              Comment

              • saugakarel
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 288

                #8
                Re: NL 25 boatmine

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                See et ta pre nii agro on, ei tähenda alati, et ta seda ka postflop on. Ma ei raise'ks siin kindlasti, sest liiga paljud tõmbed tulid turni kokku..
                Ise arvan sama, et call on kasumlikus, sest ilma suuremat riski võtmata saame talt stacki kätte kui hitime.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: NL 25 boatmine

                  No odavam on isegi maha callida sobivate kaartide korral kui enda arust valuebettida ja avastada, et vastane 3betib. 2pair combosid on siin oluliselt vähem kui made straighte/flushe.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Platinum
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 248

                    #10
                    Re: NL 25 boatmine

                    kas agro donk vastane checkib järgi flush/straight draw flopil? arvan, et mitte. Selliste vastu ma raisen ja läheks nuppudele. Odavam on muidugi callida ja proovida hittida aga ma proovin fishi ruttu tühjaks teha ennem kui teised teevad!

                    Comment

                    Working...