NL100 fish minreisib mind flopil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redskruf
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 168

    #1

    NL100 fish minreisib mind flopil

    Fish 50/15 Agr 4.0 Hands 55

    Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1133019
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (SB): $123.60
    BB: $107.45
    UTG: $119.30
    UTG+1: $87.15
    MP: $126.05
    CO: $120.45
    BTN: $194.95

    Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with A K
    UTG calls $1, UTG+1 calls $1, MP raises to $4, 2 folds, Hero raises to $15, 1 fold, UTG calls $14, 2 folds

    Flop: ($36.00) 5 K J (2 players)
    Hero bets $18.50, UTG raises to $37, Hero???
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: NL100 fish minreisib mind flopil

    call..
    re-evulate turn aga ilmselt calliks/r bustoks.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #3
      Re: NL100 fish minreisib mind flopil

      calliks flopil ja c/r turnil AI.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: NL100 fish minreisib mind flopil

        Bustoks lähen nagunii. Oleneb mis liiniga.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #5
          Re: NL100 fish minreisib mind flopil

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Bustoks lähen nagunii. Oleneb mis liiniga.
          tundub siiski,et call flop ja raise river!?!?:)

          kuna kuiv flop + hoiame riveril isegi bluffe sees.
          vä?:D

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL100 fish minreisib mind flopil

            Ma arvan, et turn on viimane koht, kus tahaks raha sisse saada. Jama ainult, et oop oleme. Pmst kui ei foldi, siis 3b potis sellises kohas ei saa väga valesti mängida, kuigi stacki peaks ikka sisse saama. Vana hea ranka crai turn ehk. :)
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • redskruf
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 168

              #7
              Re: NL100 fish minreisib mind flopil

              Aga selle poolt pole keegi, et kohe rahad sisse ajada? Võib foldida K9, K10 tüüpi käed?

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: NL100 fish minreisib mind flopil

                halb idee.
                bluffid ja mõned halvemad valuehandid foldivad ning paremad käed callivad.

                Comment

                • redskruf
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 168

                  #9
                  Re: NL100 fish minreisib mind flopil

                  Njaah, aga põhimõtteliselt selle käe pealt siis v2ga maha ei saa jh?

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: NL100 fish minreisib mind flopil

                    Eriti mitte jah.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: NL100 fish minreisib mind flopil

                      Tundub enam vähem passiivne fish.
                      Kui siuksed teevad minraise siis üldiselt neil "nuts".Kuigi 50 käe sample ei ütle vbl midagi.
                      Eeldan,et kaotasid selle käe jah.Pakun,et vastasel oli kas 55 või KJ,KJ ma usun.
                      Last edited by qbj0hn; 21.01.11, 16:19.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: NL100 fish minreisib mind flopil

                        Mille järgi see fish sulle passiivne tundub? Selle järgi, et hero arvatavasti käe kaotas? Selle järgi paned sa ju teda ka 'käe' peale. Mulle näiteks ei tundu passiivne. Mulle tundub ta nagu fish, kelle vastu 3bet potis on TPTK hea valuega.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #13
                          Re: NL100 fish minreisib mind flopil

                          Kas ma võin ka arvata? Pakun, et tal oli AA. Pakkuge teised ka.

                          Aga, qbj0hn, kui agr 4 on enamvähem passiivne fish, siis milline see enamvähem agro on?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: NL100 fish minreisib mind flopil

                            call flop ja ch/r AI turn .. nagu juba eespoole mainitud ..
                            Lol 4 ja passiivne .. no wtf .. 0.5-1 on pigem passiivne .. 3 on juba agro .. voi su skaala k2ib ii, et n2ed mingit hypersuper agri mankit 15 agg'ga ja tema on agro :D?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: NL100 fish minreisib mind flopil

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              0.5-1 on pigem passiivne .. 3 on juba agro .. ?
                              sellise VPIP juures on AF:2 juba agro vend. 3+ on maniakk

                              Comment

                              Working...