nl10 3way aq ei hiti

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pudgehook
    Jube Noob
    • Apr 2010
    • 190

    #1

    nl10 3way aq ei hiti

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($1.77)
    SB ($8.36)
    Hero (BB) ($10)
    UTG ($13.53)
    UTG+1 ($4.32)
    MP1 ($2)
    MP2 ($11.98)
    CO ($1.74)

    Preflop: Hero is BB with A, Q
    UTG bets $0.35, 3 folds, CO raises $1.74 (All-In), 2 folds, Hero calls $1.64, UTG calls $1.39

    Flop: ($5.27) 7, 9, 3 (3 players, 1 all-in)
    Hero checks, UTG checks

    Turn: ($5.27) 8 (3 players, 1 all-in)
    Hero checks, UTG checks

    River: ($5.27) 10 (3 players, 1 all-in)
    Hero checks, UTG bets $5.27,


    ei jää väga rahule sellise mänguga,mis tegin just.ühesõnaga mis oleks saanud paremini
    shortstacker oli tavaline fish 70vpip ja ennem oli tal vist rohkem stacki ja utg oli 11/11 9 käe peale


    mõte oli calli asemel 4betida,aga shove peale foldides oleks selline lüke ju liiga nõrk
    cbeti ei julgenud ka teha,sest ei 4betinud ennem floppi

    kuidas oleks siis üldiselt kõige kasumlikum mängida
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #2
    Re: nl10 3way aq ei hiti

    Fold pf

    Comment

    • Pudgehook
      Jube Noob
      • Apr 2010
      • 190

      #3
      Re: nl10 3way aq ei hiti

      foldimine tundub ka nagu liiga nõrk kuna fishi rangest olen ma ees ja on ka võimalus,et utg foldib

      Comment

      • Maakas
        Julm Donk
        • Aug 2010
        • 59

        #4
        Re: nl10 3way aq ei hiti

        Call on just nõrk siin. Shordist sa võid vabalt eest olla aga UTGst tõenäoliselt ei ole, kuigi ta teeb ka siin mingit imelikku mängu. Lihtne fold pf ja riveris ka muidugi.

        Kui tahad shordi vastu ikkagi mägida, siis tuleks shoveda aga ikkagi tundub mõttetu liigutus.
        Last edited by Maakas; 19.01.11, 19:12.

        Comment

        • Pudgehook
          Jube Noob
          • Apr 2010
          • 190

          #5
          Re: nl10 3way aq ei hiti

          kui soovitad shoveda ja väidad,et utgst olen tõenöoliselt taga,siis ei tundu see eriti kasumlik.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: nl10 3way aq ei hiti

            Serious küsimus või level?Kuidas sa saad mõelda üldse callimist riveril.Ok,ma saan aru,et teed mingi paar doltsi hero calli seal mõnikord,aga wtf pool buyini callida seal no way in the world.

            Ja vali endale parema laud,mitte kus tüübid on mingite sentidega lauas.

            Comment

            • Maakas
              Julm Donk
              • Aug 2010
              • 59

              #7
              Re: nl10 3way aq ei hiti

              River ikka fold,sest UTGst oled sa ikka väga harva, oma A highga, ees. Arutelu käib pf mängu üle, sest seal see käsi ära rikuti. Igaljuhul nii preflop, kui ka river on kõige mõistlikum fold. AQ on halb käsi ja situatsioon on kehv.
              Last edited by Maakas; 19.01.11, 22:31.

              Comment

              • Pudgehook
                Jube Noob
                • Apr 2010
                • 190

                #8
                Re: nl10 3way aq ei hiti

                ei plaaninudki riveril callida,pigem äkki oleks pidanud ise sellise lükke just riveril tegema ja esindama näiteks aj ja nende sentidega tüüpidega on nii,et seal saidil saab osta 20bbga sisse ja üsna palju shortstakereid on,kelle winrate on 6bb+/100le ja nad on enamvähem kõikides laudades.vahepeal on igas lauas näiteks 4 shortstackerit.üks on näiteks selline,et avab ise uued lauad panev sit out ja ootab laudade täitumist.co oli ikkagi fish mitte shortstacker

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: nl10 3way aq ei hiti

                  Ära mängi selliste shorty eeslitega siis, omal lihtsam. See on rohkem nagu flippamine, mitte pokker. Õnnemäng ühesõnaga.

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #10
                    Re: nl10 3way aq ei hiti

                    Kui üldse preflop peale foldi midagi teha, kas siis äkki oleks variant shoveda, kuna CO rangest peaks üldjuhul ees olema ja shovedes saab ehk ülejäänud poolkõvad ja kõvad käed foldima. Tegu ei ole kindlasti soovitusega, vaid küsimusega.

                    Comment

                    • Pudgehook
                      Jube Noob
                      • Apr 2010
                      • 190

                      #11
                      Re: nl10 3way aq ei hiti

                      seletan pikalt ära,et neid vältida väga ei saa ja ikka teed sellise posti:D

                      Comment

                      Working...