No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com
CO ($3.80)
Button ($18.37)
SB ($4.95)
BB ($10.04)
Hero (UTG) ($10)
MP ($13.80)
Preflop: Hero is UTG with Q
, A
Hero bets $0.30, 3 folds, SB calls $0.25, BB calls $0.20
Flop: ($0.90) 6
, 9
, A
(3 players)
SB bets $0.80, BB calls $0.80, Hero raises $2.40, SB raises $3.85 (All-In), 1 fold, Hero?
Vastaste kohta infi eriti ei olnud. Mõlemaga mingi 10. käsi. Kuna flopil on FD maas ja ees on donkbet ja call, siis tahaks otsa panna. Samas, kui SB istub hea käe otsas, siis olen sunnitud temaga poolele stäkile mängima. Muidugi, kui ta istub mingi A otsais, siis on seis hea, eeldusel, et see AK ei ole. Küsimus, siis ongi, et kas peaks flopil otsa panema või callima ja lootma ainulte safe kaarte.
CO ($3.80)
Button ($18.37)
SB ($4.95)
BB ($10.04)
Hero (UTG) ($10)
MP ($13.80)
Preflop: Hero is UTG with Q
, A
Hero bets $0.30, 3 folds, SB calls $0.25, BB calls $0.20
Flop: ($0.90) 6
, 9
, A
(3 players)SB bets $0.80, BB calls $0.80, Hero raises $2.40, SB raises $3.85 (All-In), 1 fold, Hero?
Vastaste kohta infi eriti ei olnud. Mõlemaga mingi 10. käsi. Kuna flopil on FD maas ja ees on donkbet ja call, siis tahaks otsa panna. Samas, kui SB istub hea käe otsas, siis olen sunnitud temaga poolele stäkile mängima. Muidugi, kui ta istub mingi A otsais, siis on seis hea, eeldusel, et see AK ei ole. Küsimus, siis ongi, et kas peaks flopil otsa panema või callima ja lootma ainulte safe kaarte.
Comment