NL10 QQ ülepaar fishi vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ves
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 318

    #1

    NL10 QQ ülepaar fishi vastu

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    mida teha?
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #2
    Re: NL10 QQ ülepaar fishi vastu

    Fold on minu arvates hea mõte, kuna laud on üsna märg ja olgugi, et 11 kätt on liiga väike sample, usun, et oled oma ülepaariga juba taga.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #3
      Re: NL10 QQ ülepaar fishi vastu

      Fistpump call, sul tõenäoliselt parim käsi ja nii vähe nii suurde potti callida.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: NL10 QQ ülepaar fishi vastu

        Sellise stackiga venna vastu ei foldiks iial siin - kiire call ja uus laud ette.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: NL10 QQ ülepaar fishi vastu

          Fullstäki vastu võiks foldida, nii väikse stäkiga venna vastu kohe kindlasti mitte. Oddsid imehead + tihti kehvemad 2 paari vastas.

          Käe võiksid ilma spoilerita panna.

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #6
            Re: NL10 QQ ülepaar fishi vastu

            Nüüd pean tunnistama, et ka mina calliks siin. Nimelt jätsin sellise olulise asja nagu stäki suuruse kahe silma vahele. Õppida on mul veel palju!

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL10 QQ ülepaar fishi vastu

              Asi foldist kaugemal kui Pluuto Maast.

              Comment

              Working...