NL100: villan trikitab

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    NL100: villan trikitab

    no mis toimub?
    imo tal ei ole seti/drawd/airi/overpairi :D

    Full Tilt - $1 NL - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    MP: $197.50
    MP+1: $165.50
    CO: $51.50
    BTN: $100.00
    SB: $34.00
    BB: $84.65
    UTG: $100.00 16/12/2 - 1.6k reg
    Hero (UTG+1): $100.00

    SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero has T T

    UTG raises to $3.00, Hero calls $3.00, fold, fold, fold, BTN calls $3.00, fold, fold

    Flop: ($10.50, 3 players) 2 4 9
    UTG checks, Hero bets $7.00, fold, UTG raises to $24.00
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL100: villan trikitab

    IMO ta balanseerib siin oma checking-range ja seda teeb ta ainult bluffi, parema käega ja äärmisel juhul käega, mille vastu flippad (AQss, AKss, AJss, QKss). Seega raise ei ole siin hea mäng ning jäävad järgi fold ning call. Mina calliksi ja kui turn totaalne blank siis stäkin end ära. Blank turniks pean kõike kaarte, mis ei ole ülekaardid ega potid.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: NL100: villan trikitab

      As played - stäkin ära. Kaks on parimaid kaarte, mis tulla sai, sest vähendab settide combosid + setti ta ei mängiks nii ning isegi ehk mitte ülepaari.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: NL100: villan trikitab

        tänks hea vastuse eest!

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: NL100: villan trikitab

          Mille peale UTG meid muidu paneb, et talle tundub, et tal on palju fold equityt?

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: NL100: villan trikitab

            hea küsimus.
            imo minu range: 22-AA,AsJs+.

            ehk siis üritab 55-QQ bluffida?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL100: villan trikitab

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Mille peale UTG meid muidu paneb, et talle tundub, et tal on palju fold equityt?
              Mitu korda sa oled ise teinud bluffe kohtades, kus sa tead, et vastane suht harva foldib aga ikka paned oma stäki keskele? Ma olen väga palju ja kui villu ei ole suur võitja (seda saab peetrist [PTR] kontrollida) siis selliseid vigu ta kindlasti teeb. Ei ütle ka, et see on insta stack-off aga ma eeldan, et kui me callime flopi siis tuleb pm. igas turnis uus barrel ja seega peaksime
              a) kas foldima flopi
              b) blankiga ära stäkkima

              Pot liiga suur, et nüüd foldides viga teha ja siin käes saame väga palju infot imo. Kui tal on bluff on see väga väärtuslik info, kui tal on see valuebet siis on see ka väga väärtuslik info tänu tema ebastandartsele betsizingule. Seda ma ei oska öelda, et kas ta bersizing AA või parema käega on hea või halb. Ühelt poolt foldib välja kõik drawd, teiselt poolt jällegi kutsub hero callima kõike paare, mis callisid flopi.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: NL100: villan trikitab

                mainiks veel et enne flopi checki ta mõtles tavapärasest natukene kauem.
                ehk ma ei usu et tal see mingi standard liin on

                imo päris palju $ tuleb tema lampi tilt FPS pealt.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: NL100: villan trikitab

                  Kui tal on tilt FPS sündroom siis on see maailma easym call turnil. Flopil jääb küsimuseks kas tõsta või callida.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: NL100: villan trikitab

                    aga ei ütleks et igas turnis barreldab.
                    vb tüüp ei oskanud oma AK mängida ja lihtsalt bluff c/r lootes et ma b/f AJ+,55-88.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: NL100: villan trikitab

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kui tal on tilt FPS sündroom siis on see maailma easym call turnil. Flopil jääb küsimuseks kas tõsta või callida.
                      ei noh ta ei ole tiltis ega FPS. aga arvestades seda fancyt liini siis võib oletada et iga 20s kord tüüp lampi tildib.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL100: villan trikitab

                        Pärast sellist laini ma lihtsalt eeldan, et kui ta läks praegu bluffi peale siis barreldab ka turne ja kui läks value peale tuleb ka barrel.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: NL100: villan trikitab

                          Mulle tunduski see rohkem tavalise FPS-ina, turni shove ei klapi eriti millegagi, ta saaks riveriks niikuinii rahad sisse, kui vaja.
                          Nagu ma aru saan, siis variatsioonil oli tegelikult varasem note olemas, miks see on kerge stackoff koht. Ja minu mäng on enivei täis selliseid liigutusi, nagu villain tegi, omaarust loon mingit imaget, aga tegelikult on mõttetu raha põletamine.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: NL100: villan trikitab

                            imo hero flopi calling range on seal väga tugev. tihti set/FD või overpair.
                            ehk oleks mõistlik tal ainult flopis c/r kui tahab bluffida sest nagu sa ju ütlesid kui me value c flopi siis peame ka value c turni.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #15
                              Re: NL100: villan trikitab

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Mulle tunduski see rohkem tavalise FPS-ina, turni shove ei klapi eriti millegagi, ta saaks riveriks niikuinii rahad sisse, kui vaja.
                              Nagu ma aru saan, siis variatsioonil oli tegelikult varasem note olemas, miks see on kerge stackoff koht. Ja minu mäng on enivei täis selliseid liigutusi, nagu villain tegi, omaarust loon mingit imaget, aga tegelikult on mõttetu raha põletamine.
                              ei mul ei olnud note.

                              Comment

                              Working...