NL20 KK BB 3betib väga wet board

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #1

    NL20 KK BB 3betib väga wet board

    Nonii.. tuli selline huvitav käsi, vastase kohta statse pm pole(allpool). Kas oleks pidanud PF positsioonist 4bettima??

    Flopil kas on tõenäoline arvata seal AA, QQ kuna check-raise...

    Nii ja mis saab nüüd riveril?? Läheb range veel AKclubs kah näiteks...


    No-Limit Hold'em, $0.20 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($12.11)
    CO ($30.18)
    Button ($6.63)
    SB ($20.31)
    BB ($23.14) 22/16/5.0 - 50 kätt
    UTG ($19.30)
    Hero (MP1) ($20)

    Preflop: Hero is MP1 with K, K
    1 fold, Hero bets $0.70, 4 folds, BB raises $1, Hero calls $0.50

    Flop: ($2.50) 5, 6, Q (2 players)
    BB checks, Hero bets $1, BB raises $3, Hero calls $2

    Turn: ($8.50) 6 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: ($8.50) 7 (2 players)
    BB bets $8.50, Hero ??
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2
    Re: NL20 KK BB 3betib väga wet board

    prfl,raudselt 4bet sellise gey 3beti peale,flopis ajaks rahad sisse juba või paneks otsa veel,turn on blank,river completeb mitu drawd!

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #3
      Re: NL20 KK BB 3betib väga wet board

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      prfl,raudselt 4bet sellise gey 3beti peale,flopis ajaks rahad sisse juba või paneks otsa veel,turn on blank,river completeb mitu drawd!
      Täpsemalt mitu draw'd see river completeb siis? Ühe? Tree-fiddy?

      Preflop 4betiks. Ülejäänud on nii butchered, et raske on kommenteerida.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: NL20 KK BB 3betib väga wet board

        Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas sa peale 2a foorumis hängimist selliseid käsi suudad mängida? Kui sa ise aru saad, et käsi on alguse saanud kehvast preflop mängust, siis tasuks mõelda, et mida sa saad teha, et järgmine kord ei rikuks kätt sedasi ära.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #5
          Re: NL20 KK BB 3betib väga wet board

          Sa siin foldid siis sellises kohas või? Minuarust oli suht loogiline see käsi igatepidi..

          edit: mis puutub foorumis hängimisse, siis ma olen siin kasutaja jah alates 2008, kuid tõesti ma ei ELA siin nagu paljud..

          Comment

          • tdx
            Grinder
            • Oct 2008
            • 768

            #6
            Re: NL20 KK BB 3betib väga wet board

            riveri otsus suht ebaoluline, kuna suuremad vead on tehtud eelnevatel tänavatel. keegi pole veel musta tööd viitsinud ära teha, seega:
            - vastane min3betib pre, seega 4bet for value
            - flopil beti $2, as played 3bet to $9, turnil shipid
            - as played, bet turn $7.5, riveril shipid
            - as played, call river

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #7
              Re: NL20 KK BB 3betib väga wet board

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas sa peale 2a foorumis hängimist selliseid käsi suudad mängida? Kui sa ise aru saad, et käsi on alguse saanud kehvast preflop mängust, siis tasuks mõelda, et mida sa saad teha, et järgmine kord ei rikuks kätt sedasi ära.
              +1
              enam kehvemini vist seda kätt mängida ei anna...

              PF 4betiks kindlalt.
              As played flopil 3betiksin. (flopil betiksin 2$ ja siis 3betiks:))
              Last edited by noname; 14.01.11, 07:32.

              Comment

              Working...