NL200 AKo standard stackoff?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL200 AKo standard stackoff?

    14/11 agrod 2.4 ja 34%. 3bet 3.8% ja fold to 3bet 64%, 4bet 12%. 21k käsi.

    Readid:
    bvb 4b foldis regi vastu
    3b ja check/call cb
    2to6 ja fold to 17 peale
    ei sqs donki ja mind AKga ip
    bvb callib reraise bvb 942ss 98s
    AK-ga duubelbarrel QQ3 T oop

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP2 ($242)
    MP3 ($203)
    CO ($218)
    Button ($140.50)
    Hero (SB) ($200)
    BB ($85)
    UTG ($243.90)
    UTG+1 ($244)
    MP1 ($302.50)

    Preflop: Hero is SB with A, K
    5 folds, CO bets $6, 1 fold, Hero raises to $20, 1 fold, CO raises to $46, Hero raises to $200 (All-In)
    Fullstacks have more fun.
  • KraindOnMaind
    FPP Pro
    • Jun 2009
    • 228

    #2
    Re: NL200 AKo standard stackoff?

    need on cutoff statsid? palju 4 bet range on

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: NL200 AKo standard stackoff?

      Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
      need on cutoff statsid? palju 4 bet range on

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Readid:
      bvb 4b foldis regi vastu
      Mis see 4bet range sellise readi peale enam tähtsust omab?

      Käe kohta...usun kyll, et wp.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: NL200 AKo standard stackoff?

        Stove 12%

        Comment

        • KraindOnMaind
          FPP Pro
          • Jun 2009
          • 228

          #5
          Re: NL200 AKo standard stackoff?

          fine kui 21k käe peale midagi ei ütle, siis pange südamerahuga rahad sisse
          ma loodan et mu kohta on ka sellised riidid tehtud, et ma saaksin AK käest väljut AA/KK-ga kui ma olen eelnevalt QQ 4b-foldinud, mis on täiesti standard isegi 6maxis
          Last edited by KraindOnMaind; 08.01.11, 02:38.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL200 AKo standard stackoff?

            Algselt postitas antnx Vaata postitust
            Stove 12%
            Parandage kui eksin, aga see 12% HUDi popupis ei võrdu 12% rangega, vaid 12% kordadest ta 4-betib kui talle võimalus antakse.

            Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
            fine kui 21k käe peale midagi ei ütle, siis pange südamerahuga rahad sisse
            ma loodan et mu kohta on ka sellised riidid tehtud, et ma saaksin AK käest väljut AA/KK-ga kui ma olen eelnevalt QQ 4b-foldinud, mis on täiesti standard isegi 6maxis
            Well played, aga millisel limiidil ja saidil see standard on?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL200 AKo standard stackoff?

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Parandage kui eksin, aga see 12% HUDi popupis ei võrdu 12% rangega, vaid 12% kordadest ta 4-betib kui talle võimalus antakse.
              Imo sul on õigus.

              HUD'is saab panna ka eraldi:
              a) 4bet (see on siis protsentuaalne kord võimalikest kordades)
              b) 4bet range (sel juhul ta peaks ise välja arvutama 4bet range range, arvutab läbi a) stati)

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: NL200 AKo standard stackoff?

                4-bet range on standardina isegi HEMi popupis olemas.

                Võib-olla loll käsi, aga mulle tundub, et ma ehk leveldasin ennast siin. Sest mina olen vastase jaoks kaunis tundmatu (3b/4b sõdu ei ole) ja tema minu jaoks ka va see üks kord juhuslikult, kus ta avas ja 4b/foldis regi vastu (aga mina pole see reg! Samas on meil decent equity QQ+, AK vastu). See, et see on bvb on ilmselt ka viga, sest ma panen tihti btni readid 3b olukorras ka bvb-na kirja. Võib-olla ei peaks samas. Obviously jooksin selle top range vastu ja nüüd on vaja teada, kas olen tulemustele orienteeritud või on see siiski standard.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: NL200 AKo standard stackoff?

                  Hakkasin isegi uurima vahepeal, miks PT3-s 4bet range stati pole (mis mitmetes heade mängijate videodes HEMi popupis silma hakanud). Sai peagi selgeks, et on üks hullemaid state, mis olla saab. See sõltub nii rämedalt mängija positsioonilistest 3-4bet harjumustest ja teda 3bettinu 3bet rangest (meeletu sample vajalik, et see neutraalseks saada). Nendega kahjuks see stat ei arvesta üldse! Pmslt nagu inceptionis unenäod unenäos - väga raske neid kontrollida :).

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #10
                    Re: NL200 AKo standard stackoff?

                    Endale tundub küll viimasel ajal, et isegi head regid leveldavad ennast AK-ga ikka üsna tihti üle, eriti kui mingi gay 4bet neile teha näiteks.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: NL200 AKo standard stackoff?

                      Samas on reaalselt selliseid vendi, kes 4-bet/foldivad väga palju NL100/200.

                      Pastilaa, ma ise ei vaata kunagi 4bet range stati. Tegelikult ei vaata 4beti stati ka väga, viimasel ajal olen lihtsalt silmama hakkanud, et mitu korda mitmest, aga intuitsiooni pole küll tekkinud, et mida sellega peale hakkata. Üks riid on parem, aga antud olukorras läks viltu. :)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • tdx
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 768

                        #12
                        Re: NL200 AKo standard stackoff?

                        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                        Endale tundub küll viimasel ajal, et isegi head regid leveldavad ennast AK-ga ikka üsna tihti üle, eriti kui mingi gay 4bet neile teha näiteks.
                        kas sa tahad sellega öelda, et reg vs reg olukorras AK shippida on viga?

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #13
                          Re: NL200 AKo standard stackoff?

                          Algselt postitas tdx Vaata postitust
                          kas sa tahad sellega öelda, et reg vs reg olukorras AK shippida on viga?
                          No NL25 kus mina mängin, siis JAH.


                          Edit: Mäng on oluliselt muutunud viimase aastaga. Kui aasta tagasi oli AA vs KK ship standard iga sessi ajal regide vahel, siis nüüd näeb sellist asja ikka väga harva. Ja reg vs reg AK shippida on küll tänapäeval suht raha põletamine.

                          Edit2: Ei väsi kordamast, et enamasti oleneb siin ikka vastasest ikka. Kui palju tema 3-4bet blufib jne...
                          Last edited by janek174; 09.01.11, 21:30.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #14
                            Re: NL200 AKo standard stackoff?

                            Algselt postitas tdx Vaata postitust
                            kas sa tahad sellega öelda, et reg vs reg olukorras AK shippida on viga?
                            janek juba vastas ära, aga NL25s on hetkel AKga pre shovemine käe blufiks pööramine (regide vastu), sest calli halvemalt ei saa pea kunagi (parimal juhul saad 43/57 olukorra QQ vastu).

                            AA vs KK ship on aga minuarust siiamaani standard. sellesmõttes, et keegi foldi peale küll ei mõtle. tihtipeale ei saada lihtsalt stacke preflop sisse vaid flopis.

                            //edit: see käsi on küll NL200 ja ei tea kui kasumlik seal AKga pre ära stackida on.
                            //edit2: ja BvB olukorras shipin alati AK tho.
                            Last edited by kardaanirist; 10.01.11, 09:38.

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #15
                              Re: NL200 AKo standard stackoff?

                              enda image on tähtsam sellises olukorras kui vastase oma. minu vastu mängitud 276 käe jooksul oled sa 11/5 3% 3bet ja võid ise arvata kas sa AKo saad kasumlikult ära stackida.

                              Comment

                              Working...