NL100 turni fold/AI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redskruf
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 168

    #1

    NL100 turni fold/AI

    Vastane 21/10 agr 1.3 käsi 42
    Mingi suht shortstäker.
    K6rgema poketiga ei tehta selliseid trikke naq tema?

    Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1108692
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $54.35
    UTG: $103.00
    Hero (UTG+1): $108.50
    MP1: $124.35
    MP2: $52.15
    CO: $39.15
    BTN: $79.10
    SB: $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with K K
    1 fold, Hero raises to $3.50, 5 folds, BB calls $2.50

    Flop: ($7.50) 6 2 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4.00, BB raises to $8, Hero calls $4

    Turn: ($23.50) 5 (2 players)
    BB bets $23.50, Hero???
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: NL100 turni fold/AI

    Mina ei foldi, villain line ja ta ise näivad nii kohutavad, et siin foldida.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: NL100 turni fold/AI

      shipiks.

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #4
        Re: NL100 turni fold/AI

        Flopi käitumine ütleb ära kellega on tegu ja kuigi mul on NL100 pikk tee minna, julgen öelda et AI

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: NL100 turni fold/AI

          NL100s ei ole minraise ainult donkide muve :)

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #6
            Re: NL100 turni fold/AI

            Mingi pooliku stäkiga venna vastu ei näe siin kohe kindlasti mingit foldi. Paneks võimalikult kiiresti nuppe.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #7
              Re: NL100 turni fold/AI

              Kindel call, kuigi fakt on see, et kui callid, siis näidatakse sulle 68o-d ja kui foldid, siis keerab ümber J8o :D

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: NL100 turni fold/AI

                nuppe pole mõtet panna, siis kehvem ei calli... aga krt set vms ei mängi sedasi et turnis potsize, ta ikkagi tahab ju ka turnis calli saada... seega call või reraiseks

                Comment

                • WIN
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 275

                  #9
                  Re: NL100 turni fold/AI

                  mina minraiseks veel omakorda flopil 12 peale, peale seda on selge mis tal on.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: NL100 turni fold/AI

                    Algselt postitas WIN Vaata postitust
                    mina minraiseks veel omakorda flopil 12 peale, peale seda on selge mis tal on.
                    Mis tal on siis? Mastid pane ka pls.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: NL100 turni fold/AI

                      +1 :D eriti siis kui ta min4betib.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL100 turni fold/AI

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        nuppe pole mõtet panna, siis kehvem ei calli... aga krt set vms ei mängi sedasi et turnis potsize, ta ikkagi tahab ju ka turnis calli saada... seega call või reraiseks
                        Vaata ta stäkki - ta ei foldi siin enam midagi. Ja isegi 100BB stäkkidega raiseks ma turni for value, callitud saame halvema poolt üpriski palju.

                        Comment

                        • WIN
                          FPP Pro
                          • Feb 2010
                          • 275

                          #13
                          Re: NL100 turni fold/AI

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Mis tal on siis? Mastid pane ka pls.
                          kui ta tuli calliga setminema või väikeste suiteritega huiama ja hittis siis paneb juurde ja kui tal suured ülekaardid ja või missed set, väike ülepaar väike middle paar, tahab minbetiga potti maha võtta ( ja seda tehakse ) siis callib ... no ühesõnaga saab teada odavalt kui tugev käsi tal on ja kas tahab jätkata ja kuidas, a ise investeerides vähe ja jäädes salapäraseks... harva võtan sleliseid liine, kui standard liinidest kopp ees, sellepärast ma nii sitt olengi :) oot krt ma eisaa enam ise ka aru mida ma ... no vahet pole.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #14
                            Re: NL100 turni fold/AI

                            Jep, ma min3betin for info flopil. Nope.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: NL100 turni fold/AI

                              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                              Jep, ma min3betin for info flopil. Nope.
                              +1. Mind väga häirib see "betime info jaoks" jutt. Kui mu winrate oleks 8bb/100 (pole), siis praegu ma maksan mingi "info" eest 8bb. Esiteks kulub mul selle raha teenimiseks 100 kätt. Teiseks on vbla kogu käe EV ainult 10-20bb (ei tea täpselt, pakun huupi) ja praegu maksan sellest suure osa mingiks infoks. Kolmandaks ma pole üldse kindel, et ta kõva made handiga mu min3beti ei calli ehk info ei ole usaldusväärne.

                              EDIT: Lisaks sellele 8bb-le, mis me maksame, võime vastase range teha tugevamaks (vaevalt, et nõrgemaks), mis vähendab meie EV-d käes ja tegelik maksumus "info" jaoks on >8bb. Sellised random mõtted, ei tea, kas ka head mõtted, aga sellistena nad pähe tulid.
                              Last edited by Pahvak; 06.01.11, 14:31.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...