NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!(käe täiendus)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #1

    NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!(käe täiendus)

    Küsimus siis,et kas c-betite flopi kui jah siis kui palju?
    Märkused: UTG on aggro maniak ja just sai teises lauas fullstackis lahti(mitte minu vastu)

    Niipalju ütlen,et see käsi läks edasi ning varsti lisan ka turni kui olen vastuseid saanud!

    €0.10/€0.25 No Limit Holdem
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG (€30.16) 17/13/6 aggr 4.5 635 kätt
    UTG+1 (€8.55)
    MP1 (€25)
    MP2 (€17.45)
    Hero (€25)
    BTN (€25)
    SB (€18.73) 33/17/0 aggr 2 ,6 kätt
    BB (€8.62)

    Pre-Flop: (€0.35, 8 players) Hero is CO K A
    UTG raises to €1, 3 folds, Hero raises to €3, 1 fold, SB calls €2.90, 1 fold, UTG calls €2

    Flop: 8 7 7 (€9.25, 3 players)
    SB checks, UTG checks, Hero (€22)?

    Mina siiski otsustasin cbetida,mis oleks kangelasel turnis õige edasi teha?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Owner85; 08.01.11, 01:55.
  • tobi
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 149

    #2
    Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

    Ma ei betiks, kuna kõik saavad aru, et sa millelegi pihta nagunii ei saanud ja miinimum 1 call on kindel tulema ning jääd edasi ootama päästvat ässa või kuningat. Sellisel laual oleks hea odavalt turni näha, kuna flopis ees suure tõenäosusega sa ei ole ning siis ässa või kuninga puhul panustada, väikesed panused callida turnis.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

      Algselt postitas tobi Vaata postitust
      Ma ei betiks, kuna kõik saavad aru, et sa millelegi pihta nagunii ei saanud
      Wtf? Kas premium pairiga peab ilmtingimata seti hittima, et valuebettida?
      Ma betiksin 5.50 ja turnil vaataks edasi - kui scarecard, spade või A/K tuleb, siis jätkaks panustamist, muidu aga võtaks tasuta riveri.

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #4
        Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

        Ei Cbeti. Ei taha siin foldida ülekaardid, tõmbed, madalamad paarid, kõrgemad paarid. Lisaks võib mõni tüüp siin olla juba hittinud või seda endale ette kujutada ja minul nii palju mune pole, et 3 tänavat bette laduda A-high-ga (ok, kolmeks tänavaks ei jagugi raha). Eile oli täpselt sama situatsioon (3bet pot, paired madal flop, 2 villut) ja calliti 3 t2navat 66-ga maha sihukesi poolepotiseid bette. Õnneks oli mul vist AA/KK.

        Check/fold... Ka turnis c/f kui asi paremaks ei lähe.

        + Mõtle millega nad callivad 3beti. Neil ei tohiks väga halb leht olla.
        + UTG avas ja callis 3-bet (TT+ ?)

        Ühe vastase vastu cbetiks, kahe mitte.
        Last edited by rrrr; 05.01.11, 10:25.

        Comment

        • tobi
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 149

          #5
          Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Wtf? Kas premium pairiga peab ilmtingimata seti hittima, et valuebettida?
          Ma betiksin 5.50 ja turnil vaataks edasi - kui scarecard, spade või A/K tuleb, siis jätkaks panustamist, muidu aga võtaks tasuta riveri.
          Ei pea. Hetkel pole kangelasel käes premium paari, vaid ülekaardid ja kuna vastastel on kindlasti parem käsi (2 vastast ei calliks 3 beti ilmselt alla pildipaari), siis ise lihtsalt ei tahaks taga olles rahasid sisse laduda. Ei ole nagu kohta, kus valuet bettida ja agronoomi vastu bluffima ka ei hakkaks.

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #6
            Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

            Meil on ikkagist väga tugev kaart + backdoor tõmme. 2 vastase vastu jätkaks kindlasti agressiooni kuna UTG agro donk siis vabalt võib foldida ja samuti ka callida halvema lehega.

            Comment

            • kroko_till
              Jube Noob
              • Jan 2009
              • 121

              #7
              Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

              Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
              Meil on ikkagist väga tugev kaart + backdoor tõmme. 2 vastase vastu jätkaks kindlasti agressiooni kuna UTG agro donk siis vabalt võib foldida ja samuti ka callida halvema lehega.
              tegelikult pole siin otseselt öeldud, et tegu on agro dongiga, on öeldud agro maniakk.. 17/13/6, 4.6 ei pruugi veel üüber-donk olla. Hea oleks vaadata ka mis ta statid EP-lt on, kuigi see sample on liiga väike ilmselt. SB kohta pole üldse infot. Ise paneksin samuti 5-6 siin, korralik variant on pott maha võtta või kui see ei õnnestu siis suure tõenäosusega saada tasuta river - agromaniakk vaevalt turni seal checkima hakkab kui me flopis ei panustanud ja sellisel juhul me peame turnis maha panema ka parema lehe kui agrol on..

              Comment

              • 5gww
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 333

                #8
                Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

                ei cbetiks, liiga palju on käsi, mis võivad meid callida ja millest me oleme taga, eriti kuna on kaks vastast.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #9
                  Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

                  Algselt postitas tobi Vaata postitust
                  Ei pea. Hetkel pole kangelasel käes premium paari, vaid ülekaardid ja kuna vastastel on kindlasti parem käsi (2 vastast ei calliks 3 beti ilmselt alla pildipaari), siis ise lihtsalt ei tahaks taga olles rahasid sisse laduda. Ei ole nagu kohta, kus valuet bettida ja agronoomi vastu bluffima ka ei hakkaks.
                  Sa kirjutasid siukse lause:
                  Algselt postitas tobi Vaata postitust
                  Ma ei betiks, kuna kõik saavad aru, et sa millelegi pihta nagunii ei saanud
                  Sinu arust on hero range's AINULT overcardid siis? Paraku on tõenäoliselt see JJ+, AK, ehk siis see lause sinu poolt on väga lambine...

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #10
                    Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

                    Sa pole midagi öelnud SB kohta. Kuna tal fullstacki pole, siis tõenöoliselt donk. Mida näitab ka see, et ta OOP coldcallib kui juba 3bet ees. Mina kardaks teda palju rohkem kui UTG-d. UTG vastu CBetiks 100% kordadest. Oht ongi selles, et SB callib sind iga pocketi ja tõmbega maha ja siis on juba raske midagi edasi teha. SB tõenöoliselt ei pane sind mingi käe peale. Ega tema tea, et 3bet UTG vastu on ässad või kunnid :)

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #11
                      Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

                      2 vastase vastu ei cbetiks kindlasti. Liiga palju käsi, mis suuremal või vähemal määral boardile pihta saavad.

                      Comment

                      • tobi
                        Jube Noob
                        • Dec 2008
                        • 149

                        #12
                        Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

                        Tuli parim kaart, mis võimalik ja kuna pot on juba suurem kui sinu stack siis laseks all in rahulikult.

                        Comment

                        • anatoli grinder
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 337

                          #13
                          Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

                          Algselt postitas tobi Vaata postitust
                          Ma ei betiks, kuna kõik saavad aru, et sa millelegi pihta nagunii ei saanud . kuna flopis ees suure tõenäosusega sa ei ole .
                          siis teised said pihta?

                          Comment

                          • tobi
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 149

                            #14
                            Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!

                            Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
                            siis teised said pihta?
                            Arvad, et peale floppi on ülekaardid veel ees?

                            Comment

                            • rrrr
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 904

                              #15
                              Re: NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!(käe täiendus)

                              Nagu ennist ütlesin - flop callitakse maha igasugu pasaga. Mina betiks alla poole poti ja ta lihtsalt PEAB callima oma taskupaariga hoolimata sellest K-st turnis kui bet on piisavalt väike. Igasugu 88 ja 7x (ei callita reeglina OOP 3bette) ja made flushid (masti A on sinul) on haruharv nähtus ja == cooleriga. Las maksab või leveldab end bluffima. K on scare, seetõttu ei maksa AI panna.
                              Last edited by rrrr; 10.01.11, 11:11.

                              Comment

                              Working...